Kilo vermem gerekiyor?

Nasıl kilo veririm? Hangi besinler bana yardımcı olur? Hangi besinleri yememeliyim? Özellikle ne yapmalıyım? Yardimci olursanız sevinirim arkadaslar ☺😊

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• karbonhidratı düşük proteini yüksek yemekler yemelisin tavuk balık yumurta vs.
    spor salonuna başlamalısın. Vücudumuzun ilk enerji kaynağı karbonhidratlardır eğer vücut karbonhidrat bulamazsa 2. enerji kaynağı olan yağlara gereksinim duyar ve kilo vermeye başlarsın

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• tuz şeker tatlı aburcubur ekmek pirinç pilavı makarna yağlı fast food besinleri fazla tüketme bol bol su iç spor yap akşam 6dan sonra yemek yeme akşam yatmadan 30 dk ya da 1 saat önce 3 yemek kaşığı yarım yağlı yoğurdun içine 1 çay kaşığı kırmızı pulbiber ve yarım limonun suyunu koy bunu her akşam yap her sabah kahvaltıdan 1 saat önce aç karnına elma ye haftada bir kahvaltıdan 1 saat önce şekersiz türk kahvesi iç

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Çok wc ye git :)

1|0
    0|0
  • Yemeyerek knk ve spor yaparak

0|0
    0|0
  • Yediklerini yaz kalorini ölç.

0|0
    0|0
  • spor + diyet

0|0
    0|0
  • Şu ana ile ilgili laf sokup engelleyen amelelere acıyorum. Yazık asdf nin yaptığı gibi yediremedi ve engelledi tüh 👍

0|0
    0|0
  • dukan diyeti ekmegi karbon hidratı kes proteine aban ilk ay 20 kilo garantisi var

0|0
    0|0
  • Karbonhidrat minimuma indirmek proteinsel beslen lifli gıdalar tüket

0|0
    0|0
  • az ye çok sıç taktik bu arkadaşım...

1|0
    0|0
  • Karnını protein agırlıklı yiyecekler ile doldur . Bak nasıl kilo veriyorsun.

0|0
    0|0
  • nerden vermen gerekiyor _

0|0
    0|0
  • daha saglikli beslen , yemegi biraz azalt , daha fazla spor yap. bukadar

0|0
    0|0
  • Sabah kahvaltısı öncesi yarım saat koşu. Yeşil çay veya sade kahve. Metobolizmanı hızlandırır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kilo vermeye ne yememeliyim diye basladigjn zaman basarili olucagina inaniyorum 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

0|0
    0|0
  • Yoğurta pul biber serp bir miktar ara öğünlerde ye metabolizmanı hızlandırır

0|0
    0|0
Yükleniyor...