İdeal kadın ve erkek nasıl olmalıdır?

Her kadının hayalinde ki erkek ve her erkeğin hayalinde ki ideal kadın nasıl olmalıdır...?

Maddeler halinde veya link olarak atabilirsiniz.

Güncellemeler:
Öncelikle seviyeli cevaplarınızla beni mutlu ediyorsunuz.Sonra erkeklerin gözündeki ideal kadını,kadınların gözündeki ideal erkek profilini yazmalarını,gerekirse link atmalaırını istiyorum...Teşekkür ederim şimdiden. <3

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Eğer ideal kadını/erkeği maddelerle, başlıklarla tasvir ediyorsan aşkı hiç tatmamışsın demektir.

İnsan karşısındakini o özel kişi olduğu için sever. Onu iyi ve kötü yanlarıyla sever. Onunla alışkanlıkları değişir. Hayatını ona göre yaşar. Kendi zevklerini onda aramaz. Onun getirdiklerini, özelliklerini olduğu gibi kabul eder.

Kimi nasıl seveceğimizi biz seçmeyiz. O kişi karşımıza çıktığında seçim çoktan yapılmış olur. O kriterler, yapılan maddeler sadece lafta kalır. Çünkü ideal kişi kendi kalıbını çoktan oluşturmuştur ve içimizde bir yer edinmiştir bile.

0|0
    0|0
    • yok belirli ölçüler olarak söyledim aşk çok farklı birşey

• Bende diyorum ki bunun bir tarifi olmaz. Bugün beğendiğin kişi ile başka gün beğendiğin birbirinden farklı olabilir. Kalıplara ve biçime sokmak doğru değil.

• tabi senin görüşün.

• ideal erkek:

hayallerde yaşayan erkek modeli. kimi zaman ölümlü biriyle arasında paralellik kurulur. hayalle gerçeği özdeşleştirmenin ömrü kısa olduğu için, gerçekler görüldükçe paralellik bozulur. başlarda ideal erkek kaybedildi sanılır. aslında kaybedilen ya da kazanılan bir şey yoktur. sadece rüyadan uyanılmış, gerçeğe dönülmüştür.

ideal kadın:

ideal kadın demek sevgilisiyle ilgili paranoyaları olmayan kadın çeşidi.zaten bu kadınlar hiç bişeyi dert etmediklerinden, onlarla yaşamak çok kolaydır. her kadın zaman zaman böyle olabilir -misal ilişkinin ilk zamanlarında-;ama her daim böyle olanını bulmak biraz kasar.

1|0
    0|0
  • Benim ideal kadın profilim.Fiziksel olarak 175 boyunu aşmayan 165den düşük olmayan .

50 kg dan zayıf olmayan 60 kiloyu geçmeyen.Ne büyük göğüslü nede küçük. Büyük bir kalçası olmadığı gibi erkek götü gibide olmasın. Esmer kumral sarışın farketmemekle birlikte son zamanlarda sarışınları daha bir hoş buluyorum. Gözler büyük olursa iyi olur. Elleri ve ayakları küçük olmalı.Temiz ,bakımlı modern, kültürlü her konuda enaz birkaç cümle kurabilecek bilgi birikimine sahip hayvansever .

Çok çıtkırıldım olmayan ancak aynı zamanda erkek gibi hareketlerde de bulunmayan. Mızmız olmayan gereksiz triplere girmeyen ne istediğini bilen lafı gevelemeyen okumayı araştırmayı seven sosyal bir bayan desem yeterli olurmuydu acaba ?

0|0
    3|0
    • 1-75 58 kilo kumral ayaktan elden kaybettim lahana yaprağı gibi ellerim var hehehe :D

• Büyük ayaklı olanlar suda iyi gider ayrıca karda iyi iz bırakır

• akıllı

ince fikirli

düşünceli

dürüst

temiz ve bakımlı

ve birde imanlı ise gir oyna çık oyna :)

2|0
    0|0
  • Kişiyide göre degisir bana gore herkesinde isteyebilecegi birsey egerki gercekten onem veriyorsa DURUSTLUK VE SADAKAT

2|0
    0|0
  • Uzun boylu kumral ya da sarişin anlayişli güven verebilen huzur dolu çilgin bir yapiya sahip çocuksu eglenmeyi biri ses tonu guzel olmali kendini ifade etmesini bilmeli :) en önemliside onun gözlerine baktgmda aşki görmeliyim

1|0
    0|0
  • İdeal olmayan erkek modeliyim.

1|0
    0|0
    • hayalindeki ideal kadını sorarsak yeni cevap olarak yollar mısın?

• kadın dediğin erkegine sadık olcak erkek dedigin gözü eşinden baskasına kaymayacak.

1|0
    0|0
  • senin gibi olmalı.

1|0
    0|0
  • akşam iten gelince a konussun iyi yemek tapsın yatakta inek gibi yatmasın dısarda hanfendiliğinden ödün vermesin

1|0
    0|0
  • erkeği bilmem ama ideal kadının sen olmadığını söyleyebilirim:D

1|0
    1|0
    • benim hakkımda yorum yap diyen olmadı ben sadece sordum.!

• inan bu kadar kızacağını bilseydim yapmazdım.çok özür dilerim

• önem değil demek isterdim ama önemli neyse sallamıyor bak keyfine hayırlı günler.

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...