Galatasaraydan Neden Her Sene Şampiyon Olması Bekleniyor?

Zaten Galatasaray yarıştığı her kupalarda rakiplerini geride bırakmış ve daha geçen sene 3 kupa almış bir takımdan bahsediyoruz. Bakıyorumda bu takım son 5 sezonda 3 Şampiyonluk 2 Türkiye kupası ve 2 de süper kupa almış bir takım. Bu süre zarfında Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek final görmüş ve Juventus ve Real Madridi yenmiş. Ben Türkiyede hiçbir takımın Real Madridi yeneceğini zannetmiyorum. Çünkü şu anda Süper ligde Şampiyonluk yarışındaki iki takım bile karşılarına Sporting Lizbon, Braga gibi takımlar gelince eleniyorlar.

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• Real Madrid Barcelona gibi takımlarda gs nin kupalarının misliyle fazlası var tuer sene kupa beklenir
    Büyük takim olmak bunu gerektirir , Ayrıca bu sene gs den kimse birşey beklememeliydi zira ben özellikle Hamza hoca gittikten sonra ilk 3 e bile giremeyeceğini biliyordum

Sporting Lizbon iyi takim , gs şampiyonluğa oynarken tromso ya , bu sene de astana a yenilmiş takim
    Kısacası seninki benden kara , avrupa başka lig başka

1|0
    0|0
    • Söylediklerinde haklı olduğun konular var ama Barcelona ve Real Madrid kadro kalitesi olarak oynadıkları ligdeki takımlardan çok daha üstünler. Ama Gsnin şu anda kadrosu bana göre çokta yeterli değil. Gs taraftarları biraz daha sabırlı olmalı bence.
      Bir diğer konuya gelince Beşiktaş bu sene Şampiyonluğu sonuna kadar hak etti. Fakat ben Bjknin hala bir Şampiyonlar ligi takımı olduğunu zannetmiyorum. Çünkü Galatasaray Aysal-Terim döneminde az da olsa bir Şampiyonlar ligi takımı olmayı başarmıştı ve üstüne iki tane olağanüstü transfer (Drogba-Sneijder) gelince takımın Avrupadaki vizyonu dahada artmıştı. O bakımdan ben Bjkninde sezon sonu Şampiyonlar ligi için çok ciddi transferler yapması gerektiğini düşünüyorum özellikle araştırdım defansa Agger-Skritel ikilisi neden düşünülmüyor

• İsmaile alternatif gerekli , Boyko iyi kaleci geçen sene uefa tarafından en iyi 3 kaleci arasına seçildi. Adaptasyon sorununu çözeceği ne inanamıyorum

• İnaniyorum :)

Erkekler Ne Diyor 13

• Galatasaray'dan her sene kupa beklenir bu normaldirde çünkü Türkiyede kupa denilince ilk akla Galatasaray gelir Türkiyenin dünyaya açılan kapısıdr aslında Galatasaray tabiki ben her sene şampiyon olamayacağımızı biliyorum ama çevremdeki arkadaşlarım GS li olanlardan bahsediyorum başarısızlığa tahammülleri yok ben biraz daha ılıman yaklaşıyorum her sene olmaz öyle başarı arada kötü sezonlarda olacak olmasa iyi ama oluyor dediğim gibi bizde bir söz vardır Türkiyedir Galatasaray diye beklenir tabiki.

0|0
    0|0
  • 14 yıl boyunca şapionluk yüzú görmemiş takimin taraftarlariyiz biz, takimimızin yanindayiz. Gururumuz neşemiz Galatasaray.
    Kimseyi sevmedim ben senin gibi Galatasaray

1|0
    0|0
  • Türkiyenin En iyi takımı olunca her sene kupa ve şampiyonluklar beklemek normal.

Türkiyede iki büyük kulüp var zaten; Galatasaray ve Fenerbahçe bunlar başarıya odaklı takımlardır..
    Sonuç olarak şampiyon olduğumuz takdirde sadece CL gidebiliyoruz ve tek eksiğimizde o kupa

0|0
    0|0
  • kız güzel yazmış

1|0
    0|0
  • çünkü galatasaray tarihi başarılara alışmış bir takım ve bu sene olduğu gibi kötü sezon geçirince kaldıramayan diğer takımlar laf ediyor :) taraftarlara gelirsek ultraaslan çok büyük bir camia ve çok başarı görmüş bir taraftar grubu bu kadar güçlü bir takımı kötü yönetildiğini görünce sinirleniyolar ve şampiyonluklar kupalar istiyolar olay bu

0|0
    0|0
  • Büyük takımlardan başka ne bekliceksin?

0|0
    0|0
  • Mesela sen sezon başında Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaştan kümeye düşmesini istiyor musun?

0|1
    0|0
  • çünkü kupa denince akla galatasaray gelir ;) 💛❤️

0|0
    0|0
  • Galatasaray çok büyük bir takım oldugu için beklentiler büyük yönde

0|0
    0|0
  • her sene ilk 2 ye oyanyip samiyn olmasu beklenen Fener ama
    ac son 10 iylin ilk 2 sırasına bak

0|0
    0|0
    • Ben pek Şampiyon olamadiktan sonra 2. Olmanın pek bir anlamı olduğunu düşünmüyorum bu sene büyük takımlarin çöküş senesi diyebiliriz Avrupadaki birçok dev takım Galatasaray gibi çöküş içersine girdiler

• tepki şampiyonluk değil çok basit ve saçma sapan hatalar yapmak yönetememek

0|0
    0|0
  • Vay be aferin bir kız olarak futbola hakim oluşun ve özellikle Galatasaraylı oluşun çok iyi futbolu sıkı takip ediyormusun lig maçlarını canlı tv izliyormusun?

0|0
    0|0
    • Son 2 senedir izlemesem bile baya araştırıyorum

• Hım spor gazetelerini internetten okurmusun haberleri gazete birinci sayfasını internetten açıp okurmusun tüm haberleri?

• Galatasaraydan şampiyonluk bekleyen futboldan anlamıyordur avrupada son senelerde 4 yemekten başka iş yapmadı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...