Benden hoşlanıyo mu?

ben sevgilimden ayrılalı 1 ay oldu ve bir çocuk var sınıftan sevgilim varken de göz göze geliyoduk arada bikaç kez tam kavga anında göz göze geldik ben bu çocuktan etkileniyorum aynı sınıftayız ama muhabbetimiz yok meraba meraba o kadar geçen gün ben telde kuzenimle konuşuyodum bankta oturup kampüsün içinde ama uzak bir kösede bir baktım o birkaç bank ötede oturmuş bana dönmüş beni izliyo farkedince heyecanlandım ama önüme döndüm sonra derste geldi önüme oturdu ve hafif hafif arkaya doğru döndü bikaç kez ve en son bugün ben derse girmedim kutuphanede çalışıyodum tam çıkış saatinde dersin sınıftakiler karşıdan geliyodu onu gördüm arkadaşıyla konuşuyodu içimden seni seviyosa dönüp bakar dedim tam o an kafasını kaldırdı bana baktı sizce benden hoşlanıyo mu

Güncellemeler:
yardımcı olun lütfennnn
bugün gördüm onu sınav vardı sınava girmeden önce bikaç kez bakıştık sınavdan çıkınca kapıdaydı ben de nasıldı dedim berbat dedi ben de 0 alıcam çok kötüyüm dedim sıkma canını toparlarsın sen akıllı kızsın dedi durdu istersen ben de yardımcı olurum dedi çok isterim dedim sonra sınavdan sonra da ders oluyo bizde o gün ama o gitmiş ben tam imza atıyodum kankası seslendi bana döndüm xe de imza at dedi ben de niye sen atmadın dedim gelmedi aklıma seni görünce geldi dedi ben de attım:)

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Anlasinlan bir fanin ve takipcin var bosuna dusunme eger duygulari ciddi ise hoslaniyo senden onun icin sana bakiyo o da senin gibi bana bakiyomu diye aranizda bir etkilesim var ama cocugun cesaret edip soylemesi lazim ama nasil soyliyicek desen bakismalari coklastir derim o da anlasin

0|1
    0|0
    • ben emin olamıyorum işte bakıyo durumunda olmak istemiyorum sevgilimden ayrılalı çok olmadı çünkü ama etkileniyorum da ondan bakışırken heyecanlanıp önüme dönüyorum bikaç snden uzun sürmüyo kız arkadaşlarıma bu durumdan bahsetsem mi sence

• kızlarla hiç alakası yok yanında hiç kız görmedim

• ama kalbini goruyomusun peki ?

Bendende kizlar hoslaniyo kesiyolar bakisiyoruzda ama kalbimde baskasi var.Zate disla bitseydi olay herkez sevgiliydi onemli olan icindekini bilmek zate aklini okuya bilsendin burda soruda sormana gerek kalmazdi gibi bir sey dedigin

Erkekler Ne Diyor 3

• kesin hoşlanıyor ama senden hamle bekliyor

0|0
    1|0
    • nasıl bir hamle

• benim derdim sevgilisizlik değil ki:D

• olsun beni kabul etmezmisin? ):

• Kesinlikle hoşlanıyor gelmeye cekiniyor .)

0|0
    0|0
    • böyle devam mı etmeliyim ben bikaç snden uzun bakışamıyorum hemen önüme dönüyorum kankasıyla muhabbetim daha fazla ama yanında o varken çekiniyorum kankasıyla da konuşamıyorum

• anladım teşekkür ederim

• rica ederim dilerim gönlüne göre olur hersey

• sen yine de ağır ol,ilgini fazla belli etme.Seviyorsa gelir söyler zaten.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bunu en iyi esn hissedersin

0|0
    0|0
    • ben hoşlandığını hissediyorum bakışı falan ne biliyim ama emin olamıyorum işte

• evet ne kadar ulaşılmaz olursan o kadar sana dogru gelir

• haklısın

Yükleniyor...