Abi abartmadılar mı ya 😓?

Beşiktaş taraftarı olarak bu duruma isyan ediyorum. Yahu bilet fiyatları 160 tl'den başlıyor tamam yani yeni stat olabilir şampiyonluk maçı olabilir ama o fiyat ne ya.. Ben şampiyonlar ligi maçlarını o fiyata izliyorum. Onu geçtim şampiyon olacağız. Dedim bayrak bakayım bari alır asarım. Şu fiyata bakar mısınız arkadaş? Sonra niye karaborsa, niye lisanslı ürün alınmıyor oluyor!Abi abartmadılar mı ya 😓?

1|1
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Abartmadilar. Sen yeni stadda sampiyonluk macina gideceksin, hem de 160 lira vermeye erinerek.

Az bile yapiyorlar. Klubun kar etmesi lazim, o yuzden satabildikleri kadar pahaliya satsinlar.

Sanki ligin siradan maci bu, fiyat normalde 100 lira falan zaten

Adamlar cok abartmiyorlar, siz fakirsiniz size pahali geliyor.

0|0
    0|0
    • Beşiktaş halkın takımıdır ve artık o takımı bile parası olmayan tutamıyor hale geldi. Birde şimdi passolig çıkarmışlar ondan almazsan maça giremiyorsan e sen aldın yanindakinin de alması gerekiyor. Ve ben şuanlık passo fiyatlarına baktım 39 tl dalga geçiyorlar herhalde dedim fb'ninkine baktım 25 tl. Ona bile zam yapmışlar. Bu taraftara yazık değil mi? 10 yılda bir şampiyon oluyoruz onu da adam gibi kutlayamıyoruz

• Birincisi, halkin takimi goygoyu basta carsi olmak uzere besiktas uzerinden bedava bilet hede hodo kovalayan dallamalarin palavrasi. Bu anlayis yuzunden mali olarak geri kaldik.

Passolig'i klup cikarmadi.

Fiyatlar makul. Sampiyonlugu her yerde kutlarsin. Ama stada girmenin bir bedeli olmasi lazim. Futbol maci izlemek bir lukstur, Sakaryaspor degil ki bu takim 70 liraya macini izleyesin.

En İyi Kız Görüşü

• Oha şaka mı bu? Daha 2 gün önce aynı bayrağı 34.90 a aldım çünkü. bir boy küçüğü.

0|0
    0|0
    • Nerden aldın? Söyle ben de aliyim 😂

• Kartal Yuvasından 😳 e niye bu fiyat o zaman 😕 neyse ben gidip kendim bakayım bari çok sağ ol

• Belki o güne özel indirim falan vardı hiç bilmiyorum ki aldım çıktım hemen. Yine de bakmakta yarar var :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Doğru söylüyorsun. Zaten 100 yılda bir şampiyon oluyorsunuz, onda da yaptıklarına bak terbiyesizlerin. :D

0|0
    0|0
  • Abartmislar

0|0
    0|0
  • Pahalı

0|0
    0|0
  • fırsatcılık yapılıyor resmen

0|0
    0|0
  • Saçmalıktan öte bir şey değil bu fiyat nedir ya.

0|0
    0|0
  • Kafayı yemişler halkın takımıyken burjuva takımı olucaz

0|0
    0|0
  • Renklilere fırsat verdin aferin sana sallarlar artık gizliden

0|0
    0|0
  • Kardes afedersinde sizin safliginiz.
    Sacma sapan seylere baglaniyorsunuz.
    Ne olucak orda izleyince? Formasini giyince veya bayrak asinca.

0|0
    0|0
    • Kardeşim seviyoruz

• Bilmiyorum bana bos geles geliyor yani :)

• Fakir kulüp : )

0|1
    0|0
  • yeni stat=para

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...