Başından savmak böyle bir şey olsa gerek.Paramla rezil oluyorum

Benim temelim çok zayıf dershaneye gidiyorum ve oraya toplamda 6bin tl ödüyoruz. Normalde etüt hocaların görevi soru çözmek ama ben onlara arada konuda anlattırıyorum onları gören bir hoca vardı buda konu anlatmam ben diye yaygara yapıyordu.Neyse benim bir sınavım iptal edildi o sınavdan 20 almıştım. O sınav kağıdının fotoğrafını çekmiştim .Yapamadığım soruları gösterecektim bu kadına sınavın iptal edildiğini ve soruların telefonumda olduğunu söyledim oda hemen parladı illegal yollarla elde ettiğim soruları çözemezmiş beni hemen çok sert bir uyarı ile dışarı gönderdi hocalar beni zorlu bir öğrenci olarak görüyorlar bunu biliyorum bence kadın beni başından savdı. siz ne düşünüyorsunuz

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Bazı öğretmenlerin sırf öğrencilerin canını sıkmak için öğretmen olduğunu düşünüyorum. Sen (bana göre) yanlış bir şey yapmamışsın. Ben öğretmen olsam anlayış gösterirdim açıkçası. Sorularıda çözerdim. Yeter ki sana bir şeyler öğretebileyim. Tabi yaptığının hata olduğunuda söylerdim sana. Ama işte cinsler sen ne yapabilirsin. Evde otur konuları tekrar et bırak şunların artistliğini çekme ya.

0|0
    0|0
    • diğer çocukların sorularını çatır çutur çözüyordu.ben soruları kağıda değil de telefona çektim o mu sorun yani ben ara sıra hocalara konu da anlattırıyorum yasak olduğunu biliyorum ama anlattırıyorum. çoğu anlatıyor çünkü benim temelim yok bunu biliyorlar ama bu hoca beni kibar bir yolla kovaladı resmen

• aldırma bir tek o yapmıyor bunu. Takıntılı manyak insan mı yok

Kızlar Ne Diyor 2

• soruları bir kağıda geçirip bu soruları bana anlatırmısınız çözermisiniz deseydin keşke...kadın da tam birr gıcıkmış ne olursa olsun sorduğun soruyu çözmek zorunda bunun için para ödüosun hakkın kalmış sen hakkım kalsın de yüzüne de görsün müdüre şikayet ederdim ben olsam ortalığı ayağa kaldırırım :P ...

0|0
    0|0
    • benden öncekilerin sorularını gayet güzel çözüyordu

• Ya kusura bakma da, neden sorularin telefonunda oldugunu soyledin ki? Bazen bu kadar durust olmak iyi degildir.

0|0
    0|0
    • ne olucak ki başka nasıl çözdürücem ?

• benim bir arkadasim su soruyu sordu, bir kitapta bu soruyu gordum filan de. telefonundan yazili kagidinin fotografini cektigini soyleme.

Erkekler Ne Diyor 1

• Eğer gerçekten bir sorun olduğunu düşünüyorsan dersane yönetimi ile konuş. Hoca sadece sana karşı öyle değildir, herkese karşı öyledir ve dersane de bunu farkındadır.

0|0
    0|0
    • hayır diğer hocalar böyle yapmıyorlar hoca sadece bana yaptı

• hayır demek istediğim o hoca herkese karşı öyledir sana karşı değil ve dersane biliyordur bunu.

Yükleniyor...