Galatasarayda hangi transferlere ihtiyaç var?

Bence Podolski ve Donk Çine satılmalı. Ayrıca Telles ve Brumada satılıp defansa adı geçenlerden Skritel ve yine Galatasaray ile adı geçen Falcao kiralanmalı. Birde ön libero alınırsa bence iyi olur

0|0
2|24

En İyi Erkek Görüşü

• Ben futbolculardan ziyade yonetimi eksik buluyorum. Ben simdiye kadar bu kadar aciz bir Galatasaray yönetimi görmedim. Yanlış imzalardan dolayı sag beke aldigimiz oyuncu tekrar gonderildi. Yine Avrupaya ilk engelimiz yine bu yonetim zamaninda yasandi. Amaci Türk olmayan takimlari yenmek olan Galatasaray'ın avrupaya katilamamasi en buyuk cezalardan biridir. Kadroya gelince ben podolskiyi begeniyorum. Emre colak, olcan umut bulut ve bir turlu kendine gelemeyen hamitin Galatasaray'a artik bir faydasinin olmayacagini dusunuyorum. Yasin becerikli bir oyuncu ancak takım oyunu aşılanmalı. Ekstra olarak 2 tane sağlam forvet 1 tane saglam defans ve melo tarzinda savasci bir defansif orta saha gerekli. Bir sekilde hamza Hamzaoğlu ile tekrar anlasilmali. Yonetimin en buyuk hatalarindan biride Hamza Hamzaoğlu ile baglantiyi koparmalari oldu.

1|0
    0|0
    • Hamza Hamzaoğlu nun hatalari büyük ama

• Elinde yeterli kadro yoktu ve yine ondan sonra gelenlerden hâlâ daha iyi grafiğe sahip. 1 sezonda 3 kupayi alan ve 4 yildiza bizi uzatan teknik direktöre karşı cok aceleci dusunduk.

En İyi Kız Görüşü

• Çok şey değişmeli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Podolski olmasa bu sene 13. filan olurduk herhalde kaldıki bu ölü hali poldi kalmalı Donk gönderilebilir. Galatasarayın en başta sağlam hatta 2 tane sağlam forvete ihtiyacı var forvetsiz oynuyoruz şuanda Melo gibi defansif aynı zamanda hücumdada etkili ön libero şart bunlar en başta gelenler.

2|0
    0|0
  • Falcao kira bedeli ödeyemez bu takım netekim.. avrupa kupalarına bile gidemiyoruz..
    Telles iyi bir bek.. satılmasına karşıyım
    Bruma yetenekli oyuncu eger genç oyuncu almak istiyorsa yönetim elindeki genç oyuncuları degerlendirmel
    iyi bir brumayı satmak iyi para demek oynasın birkaç. sene..
    podolski konusunda hem fikiriz
    donk neden alındı hala onu anlamıyorum ben..
    donk melo olmaz donk defans oyuncusu oyun kuramaz

0|0
    0|0
  • Falcao avrupaya gitmeyen takıma gitmez, gitse bile ancak yuksek paralara gider o da gs de yok gizli

0|0
    0|0
  • Galatasaray'ın öncelikle kaliteli bir yönetime ve teknik direktöre ihtiyacı var. Bu iki unsur gerekli hamleleri oyuncular anlamında yapar; şu an takım çok kötü bir durumda ne yazıkki, ve de borç batağında.

0|0
    0|0
    • Borç batağında olduğuna katılmıyorum. Geçen gün biraz araştırma yaptım Beşiktaşın Galatasaraydan daha çok borcu gözüküyor ayni şekilde Fenerinde Gs kadar borcu varmış. Bence iyi bir yönetim olursa her şey düzelir

• Baktığınız kaynak önemli. Başkanını söylemlerinde bile devasa rakamlar dönüyor; eski başkanları canlı yayında defalarca dinledim, bu durumdan takımı kurtarmak imkansıza yakını diyorlar...

Dediğim gibi iyi bir teknik adam ve başkan gerek Gs'ye.

• poldi kalsın donk gitsin telles ile bruma gelsin kalsın akıl var mantık var sol tarafta kim var? telles nereye gitcek düşündün mü ligin 25 haftası sol bekte oynamayan adam kalmadı ve ayrıca defansa takviye yapılacaksa skirtel alınmamalı zten yaşlı adam ne gerek var caroleün alternatifi yok telles ve carole ilaç gibi olur sol bek'e ön libero zaten alınca orası allahın emri fakat falcao galatasaraya faydalı olmaz bize hızlı bir forvet lazım yırtıcı bir forvet böyle pino gibi hızlı adam

0|0
    0|0
  • Gs 5 yıl toparlanamaz. Gereksiz transferlerden bu hale geldiniz hala transfer peşindesiniz. Yıldızları satıp genç yeteneklerle ilgilenmeniz lazım. Biraz bizi örnek alın. Oğuzhan Özyakup, Gökhan Töre, Kerim Frei gibiler ucuza geldi.

0|0
    0|0
    • Gökhan Töre ve Kerim Frei bu sene iyi degiller ama

• Evet Gökhan Töre ameliyat geçirdi o yüzden pek iyi değildi bu yıl. Kerim Frei kendisini geliştiriyor. 3 milyon € dan 5 e çıktı fiyatı :)

• bu sene transfere falan ihtiyacımız yok :/ keşke muslera, sneijder, selçuk dışında 25 yaş üstü kimse kalmasa ve altyapıdan takviye ile yeni sezona başlansa ama taraftar baskısı yüzünden yine saçma sapan işler yapacak bu yönetimdekiler..

0|0
    0|0
  • - ibrahimoviç
    - ter stegen
    - harry kane
    - gareth bale
    - sergio ramos
    bunlar anca kurtarır gsyi...

0|1
    0|0
    • Katılmıyorum zaten Galatasarayda Muslera ve Sneijder gibi fenomen oyuncular var, onun yanında Linnes, Carole, Selçuk ve Sinanda bence çok iyi oyuncular

• gsyi toplasan 3 adam etmez...

• Mantikli

0|0
    0|0
  • aziz baba sag olsun size kimi istiyorsaniz alir :)

0|0
    0|0
  • 2 forvet 1 ön libero 2 kanat. 1stoper 1 sağ bek

0|0
    0|0
  • Bence GALATASARAY 'a

Herseyden Önce ÜNAL AYSAL ya da CEM UZAN I transfer etmek gerek!!!

0|0
    0|0
  • Melo donse bile yeter galatasaraya.
    Not: fenerliyim

0|1
    0|0
  • Kaleci haric hepsinin degismesi lazim

0|0
    0|0
  • Falkao on numero kaleci panpa demi :P

0|0
    0|0
  • Muslera hariç her mevkiye 😄😄😄

0|0
    0|0
  • Hem futboldan anlıyor hem de renktaş bence bir tanışmalıyız 😄😄

0|0
    0|0
  • Öncelikle Dursun Özbek'in çine ücretsiz olarak satılması lazım bağyan.

0|0
    0|0
  • muslera selçuk sneijder hariç hepsini gönderip yerine genç oyuncular bulmalıyız

0|0
    0|0
  • Liste uzun yönetimden teknik ekibe kadar çok şey var

0|0
    0|0
  • Önce kökünden zihniyet değişmeli sonrası kolay..

0|0
    0|0
  • Muslera sneijder linnes chedjou hariç hepsi satılmalı o paraylada Ada'm gibi oyuncu alınmalı

0|0
    0|0
  • galatasaray bitti dahada düzelmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İlk önce dursun özbek denen.. neyse onun gitmesi gerekiyo

0|0
    0|0
Yükleniyor...