Şampiyon olamasak da şampiyonu biz belirleriz diyen GS taraftarı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bence kendilerini avutuyorlar. Şampiyonluğa en ufak bir etkilerinin olduğunu düşünmüyorum. Feberbahçeye karşı hiçbir şey yapamadılar fener kendi beceriksizliğinden yenemedi. Beşiktaşa karşı ise ellerinden geleni yaptılar ama yenilmek zorunda kaldılar. Zaten Beşiktaşı yenip Fenerbahçe'ye yenilselerdi bile yine Beşiktaş 1 puan önde olacaktı. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben Beşiktaşlıyım.

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçeliyim..
    Beşiktaş geçen sezon şampiyonluğu hak ediyordu.. bu sezonda.. ki nitekim bu sezon şampiyon oldu tebrik ederim tüm beşiktaşlı arkadaşları..
    Fakat şöyle bir sıkıntı var galatasaray denen takım şampiyon belirliyoruz demeden önce küme düşmesin ona dikkat etsin.. birde avrupadan yiyecekleri 2 yıl meni düşünsünler..
    Fenerbahçe şike soruşturmasından ötürü 2 yıl men yedi paşalar gibi de cezasını çekti.. galatasaray denen kulüp ise parasızlıktan sadece ama sadece fenerbahçe ile olan transfer yarışından kopmamak için harcadığı saçtığı saçma sapan paralardan ötürü 2 yıl men yedi..
    Beşiktaşı tebrik ederim.. seneye daha temiz bir lig olması dileğiyle..

0|1
    0|0
    • Çok haklısın😃 şimdi tek isteğim Fenerbahçenin Türkiye kupasını alması. Hatta bir 6 tane atsanız da ayaklarını denk alsalar.

• 6 atmak cidden sorun değil galatasaray futbol mu oynuyor eğri oturup doğru konuşalım Fenerbahçede futbol oynamıyor adam akıllı..
      ama bu sezon şunu net olarak gördük..
      galatasaray büyük kulüp değil artık...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 10

• Egoistlogin verdiği bir durum , kendi durumuna bakmadan herşey bizim elimizde diyen 70 lik dede gibi... Aslında bitmiştir ama kabullenemezler

0|1
    0|0
  • Hiç öyle diyen GS li görmedim aklımdan bile geçmedi sen nerde gördün merak ettim gizlicim öyle birşey yok yani biz kötüydük kendi işimze baktık elimizden geleni yaptık kaybettik tebrikler. O sözde yıllar önce Kurtlar Vadisi adlı dizide Laz Ziya TRabzon için kullanmıştır bilgine GS öyle birşey yok.

0|0
    0|0
    • Gizli hakli , benim face de bile birkaç arkadaş biz belirleriz gibisinden paylaşımlar yapmıştı

• Bunun gizli olmakla bir alakası yok. Kendim uydurmadım bu site de dahil olmak üzre 10-15 yerde bunu diyen gs li gördüm.

• Boş konuşmuşlar işte demekki gizlilere genel olarak zıtlığım var ondan :)

• Galatasaray şampiyonu yenilerek belirliyorsa, Galatasaray'ın Akhisarspor'dan farkı kalmamış demektir. Çünkü Beşiktaş bu yıl en çok puanı Akhisar ve Kasımpaşa'ya kaybetti.

0|1
    0|0
  • Şampiyonu konya belirledi

0|1
    0|0
  • Galatasaray gonullerin sampiyonu..
    Bugun Besiktas, yarin Bursaspor gelir gecer..
    Akillarda gonullerde yine GS kalir.
    O yuzden kimseye gucumuzu gostermeye gerek yok, bizi bilen biliyor.
    Galatasaray!
    Ille de gömek mi?

0|1
    0|0
  • Züğürt tesellisi işte bu oluyor

0|1
    0|0
  • https://www.youtube.com/watch?v=FKj1yL7muUM bu yeterli bir cevap bence

0|1
    0|0
  • ben senın hakkında pek iyi şeyler düşünmüyorum biri bişey sölemiş sende sölüyorsun kendı fıkrını bence ıkısıde aynı şey

0|0
    0|0
  • Evet evet 90+3 de kalecisiyle gol arayan da bendim.

0|0
    0|0
  • Beşiktaş her zaman horozdur. Koyar geçer.

0|0
    0|0
Yükleniyor...