Hayatınızda en çok üzüldügünüz ve bunu asla unutamam dedıgınız bir an var mı?

Her insanın hayatının yıkıldığını sandığı bi an olmuştur. benimde oldu geçiyo mu evet geçiyo izleride kalıyo ama merak ediyorum sizlerinkiler nedir ben anlatmak istemiyorum çünkü anlattıkça için yanıyor.

0|0
13|10

En İyi Erkek Görüşü

• her insanın en çok yıkıldığı an çok sevdiği birisinin öldüğü ilk andır. çünkü o anda her şeyin bittiğini zamanın bittigini ve bundan sonra yaşamanın kendisi için alamsız olduğunu düşünür. Ama zaman beynimizde ki sünger gibi o acıyı yavaş,yavaş içine çeker. zamanla o su kaybolsa da içindeki ıslaklık asla kaybolmaz.

1|0
    0|0
    • Haklısın Onsuz yasamaya devam etmek ınsana cok buyuk acı verır ve hep onsuzlukla yasarsın.

Erkekler Ne Diyor 9

• 4 yıl önce ben sevgilim kansere yakalanmıştı. Hal itibariyle saçları dökülmüştü. Buna çok alay eden insanlar olmuştu. Bunu asla unutamam. Çünkü o kadar canı yanmıştı ki onun canının yanması beni her zaman mahvetmiştir. Bu durumu asla unutmadım unutmam. Ayrıca o olaydan sonra çok sürmedi yaşaması vefat etti. Büyük üzüntü duymuştum. Tek sevgilim ve ilk sevgilimdi. Ona hiçbir zaman dokunmaya cesaret edemezdim. Elini tutarken bile çok fazla sıkarım diye korkardım. Ama benim cesaret edemediklerimi o bana yapardı. Biliyordu bu durumu ve hoşnuttu bu durumdan. Unutamayacağım bir sebepte o. Üzüntüm geçti acılarım kalmadı ama unutmadım unutmakta istemedim.

4|0
    0|0
  • ben de anlatmak istemiyorum.

1|0
    0|0
  • Hayatımda unutmayacağım ve hesap zamanı soyunup çıkacağım teraziler var. Yaptıklarımdan çok bana yapılanların hesabını sormak istedim, beklediğim ve elbette bir gün olacak dedim bir gün var.

1|0
    0|0
  • evet birkez yasadim ama bunu anlatmak guc benim tum hayalimi umutudu yerle bir etti simdi sor hayat bugun son bulsa azrail gelse gidermisin bana inanki giderim o derece agir darbeyi yedim...

1|0
    0|0
    • Allah kolaylık versın üzüldm valla :/ Kalp bir kere kırıldımı sittin sene kendıne zor gelıyor bu kotu malesef :/

• evet oyle yok uzulme sadece soruna cevap gulumse hayata bosver yapicak hic birsey yok:)))

• İçimi dağladın velet.

0|0
    0|0
  • 17 li yaşlarımda akşam üzeri evden çarşıya gittiğim sırada, yolda köpeğin üzerinden bile bile geçen minibüsçüyü unutamıyorum. Adam bir de gülümsüyordu, şerefini s... memleketinden ve insanından o an soğudum.

0|0
    0|0
  • Benimde bulunduğum 2004 de takviye olarak yüksekovadan dağlıcaya gittiğimiz çatışma anında verdiğimiz 7 şehidi tek tek görerek gözlerimin sulandığı gün..Ağlama duygum kördür ağladığımı dedemin ölümü haricinde bilmem..O gün gözlerim dolmuştu biraz hırs biraz onların aileleri vardı aklımda..Cenazeleri kışlaya biz taşıdık..

0|0
    0|0
  • Kız arkdaşımla ders çalışıyorduk ve annem odaya girdi.

1|0
    0|0
  • İstemediğim halde o bölümü ergen kafasıyla yazıp okumak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• 2 sene süren harika bir ilişkim vardı bir anda inat uğruna delice severken ayrıldık

aradan baya zaman geçti ama ne bir çağrı ne bir mesaj asla yok

ben bir gece çok bunaldım,onu okadar özledimki

sesli halde sevgilim seni çok özledim nerdesin gel bana diyerek ağladım

o halde uyumuşum

sabah bir tel açtım arayan oydu

rüyasında beni görüyo ağlarken

iyimisin çok ağladın içimden hissettim dedi

ve barıştık

hiç unutamam bunu

3|0
    0|0
  • Evet var malesef

1|0
    0|0
  • Aklıma gelmedi bir anda.Sahi benim en çok üzüldüğüm olay ne lan? O kadar çok üzülüyorum ki hangisini söyleyeyim bilemedim.

1|0
    0|0
  • olmazmı.dedğin gibi anlatmak insanın canını yakar.

1|0
    0|0
  • yoktu oldu ama gecince izi kalmicak onu biliyorum.anlatmaya useniyorum.seni daha da dertlendirmeyelim:D

0|1
    1|0
  • Bikaç an var ama bende anlatmak istemiyorum ;)

1|0
    0|0
  • Annemle babamin ayrılması / O'nun bana sen Allah'misin ki sana saygi gostereyim demesi / ablamin evi terketmesi bir adam icin

0|0
    0|0
  • hatirlamak bile istemiyorum

0|0
    0|0
  • Var tabiki de sen anlatmak istemezken bizim anlatmamızı beklemen mantıklı mı bebeğim ?

0|0
    0|0
    • belkı anlatanlar için o anın izlerinin bile onemı yoktur onlar anlatabılırler :/

• elbette var ama sen anlatmıyosun bizden istiyosun.anlattıkça bizimde içimiz acıyor.

0|0
    0|0
  • feberbahçe mersine geldi ve ben gidememiştim o günü asla unutmicam !1!

0|0
    1|0
  • Var tabi Annem ve babamın ayrılması

0|0
    1|0
    • Evet benmkılerde ayrıldı üzücü bir olay unutulmaz o kadar kotu sey var kii

• :( Amann hayat üzülmek için çok kısa balımm..

Neyse toparladım kendimi...

• toparlandıysan problem yok hayatta hale yasanacak guzel seylerde var :)

• Kolumdaki faça izi unutmak istesemde sürekli hatırlatıyolar soruyolar

0|0
    0|0
Yükleniyor...