Fenerbahçe 2 maçıda kazansa Beşiktaş'da kazayla 2 maçı'da kaybetse neler hissederdiniz? neler yaşardınız?

"Lütfen fanatikliğinizi soruma bulaştırmayın sadece tepkiniz ne olurdu onu merak ediyorum öyle bir şey olacak falanda demiyorum ona göre cevap verin ve öyle bir şey olsa tepkinizi paylaşın."

%1 ihtimal bir olay biliyorum tabiki ama düşünsenize Fenerbahçe sakin bir şekilde maçlarını 1-0 falan alıyor. Çoğu Fenerbahçeli izlemeyi bırakmış. Beşiktaşta rehavete kapılıp kaybediyor 2 maçı. sen maçı izlemiyorsun ya da umutsuzken aniden Fenerbahçe şampiyon oldu haberlerini alıyosun o an neler hissederdiniz neler yaşardınız. Açık açık konuşun. Ben kendimi hastahanede bulurdum ya da kalp krizinden giderdim büyük ihtimal :D

Güncellemeler:
Umut olduğunu düşünenler lütfen yazmasın ben hayali bir sorunun tepkisini sordum.

1|0
2|21

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Evvela Fenerbahçeliyim. Lakin Fenerbahçeye olan sevgimden ziyade, bu sene memleketimin takimi, Konya'nin basarisi beni mutlu etti. Türk futbolu artik İstanbul takimlarinin güdümünden çikmali. Bursa'li Bursaspor'u, Konya'li Konyaspor'u, Ankara'li Osmanli veya Gençlerbirligini tutsa, bu ülkede rekabet üst düzey olurdu. Bakin ingiltere ligine, herkes kendi sehrinin takimini tutuyor..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Valla ne iyi olurdu ya :)) alirdik 4. yıldızımızı hazır zamanıda gelmişken :))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Takım tutmuyorum farketmez yani

0|1
    0|0
  • Türkiyenin 4/3 G*T olur ne olacak ama geçti artık bu yıl Türkiye ve süper kupayı almalıyız sadece bu yıl okadar tek teselli bu ve tabi aziz denen hııyar gideceğini açıkladı buda güzel bir teselli.

0|1
    0|0
  • ilahi adalet derdim ama busene Padişahın Beşiktaşa hediyesi yıldız seneyede bizde sıkıntı yok dostlukvkazansın

0|2
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Ben Beşiktaşlıyım şampiyon olsak da Beşiktaşlıyım olmasak da biz renkliler gibi kazanınca takımın yanında kaybedince karşısında olmayız tamam üzülürüm belki ama Her zaman Beşiktaş.

0|1
    0|0
    • Sorumda fanatiklik yok öyle birşeyin olmayacağını herkes biliyor ben sadece farzet öyle oldu ne yapardınız diye sordum

• Yoo bu futbol hiçbir şeyin garantisi yoktur. Ajax yaşadı bunu ama dediğim o değil. Benim için önemli değil şampiyonluk elbette şampiyon olduk diye üzülecek halimiz yok ama Ligin açık ara farkla göze en güzel gelen futbolunu oynayan takımız. Kötü oynayıp şampiyon olacağımıza iyi oynayalım.

• ne gülerim

0|1
    0|0
  • Fenerbahçeliyim böyle bir şeye ihtimal vermiyorum lakin böyle bir şey oldu diyelim hiç unutulmayacak bir olay olurdu ve yıllar geçsede hep hatırlanırdı.

0|1
    0|0
  • Fener şampiyon olmasinda kim olursa olsun

0|2
    0|0
  • bir fenerbahceli olarak topun hakkaten yusyuvarlak olduguna kanaat getiririm :)

0|1
    0|0
  • Boşver artık şampiyonluk kazanmıyalım adamlar 3. büyük takım diyor 8 yılda bir şampiyon oluyor. Böyle büyüklüğün içine edeyim.

0|1
    0|0
  • bir tarafımla gülerdim :D

0|1
    0|0
  • Bu olsun tasma takip kopek diye dolasirim o derece imkansiz bizden gecti sampiyonluk IMKANSIZ kardesim

0|1
    0|0
  • Bence seninki umut kanka ben dışardan izleyerek bakıyorum iki maçı da vermez bjk sanmam

0|0
    0|0
  • Ahmet Çakar bikini giyerdi :(

0|1
    0|0
  • bir galatasaray lı olarak söylüyorum ki bırakında alsın bjk kupayı lan yazık adamlara dalga geçmiyorum seneyede siz alın fenerliler ne dert ettiniz ya

0|1
    0|0
    • "Umut olduğunu düşünenler lütfen yazmasın ben hayali bir sorunun tepkisini sordum." dedim.

• umut olduğunu falan düşünmüyorum da fenerliler cidden dert edindi bunu altı üstü yorum yaptık sende dövecen bizi noluyor lan insanlığa

• yok herkes umut tarzında bakıyor aynı şekilde cevap atıyorum

• Valla bugün biri ondan bahsetti ama bende düşündüm son maç olsa anlarımda iki maçıda kaybetmesi zor beşiktaşın heleki yeni statda o taraftarın önünde çok zor

0|0
    0|0
  • Az once aklimdan bu gecti
    Bunun tam tersi olur
    Ama bu dedigin olmaz

0|0
    0|0
  • Zor be kardeş

0|0
    0|0
  • Umut fakirin ekmeği dedikleri bu olsa gerek :D

0|0