Fikret Orman: Tek büyük var Beşiktaş sözlerini nasıl değerlendiriyorsunuz?

Aldığımız kuvvetle görevimizin başına geçtik. Herkeste bir mutuzluk yarın ne olacağız düşüncesi vardı. Bizler her zaman Türkiyede yaratılmak istenen 2 büyük var senaryosu tutmaz dedik. Türkiyenin tek büyüğü vardır oda Beşiktaş dedi. Bana biraz fazla abartmış gibi geldi siz neler düşünüyosunuz?

0|1
6|26

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Abarttı!!!
    TÜRKİYENIN EN BUYUGU
    GA LA TA SA RAY DIR..
    Net!!!

0|1
    0|0
    • Bunu bilmeyen yok ama kabul etmek istemiyor çoğu Fenerli ama iyi biliyolar. Başkanın yaptığı açıklama ise güldürdü beni :D

• Eger bu sene YENI YONETIM gelırse İNSALLAHH
      ozman gorurler :)
      Kım buyuk kım kucuk:)
      Bızım Futbolcularımız SATILMASAYDI...
      Bugun besıktasa FARK ATMISTIK!!! Bunu herkez bılıyor
      Santrafor olmadan sahaya cıkıyoruz
      Poldi kanat forvet oyuncusu o yuzden gereklı verım alınamıyor. Bugun poldı nin onunde DROGBA olsaydı?
      . İnsallah seneye kanıtlıycaz bunu...

• İnş kardeşim.

Kızlar Ne Diyor 5

• Fikret Orman mikrofon görünce kendinden geçiyor. Her zamanki gibi boş konuşuyor işte tek büyük olmak için şampiyonluk sayılarını dengelesin açık ara öne geçsin sonra belki tek büyük eziktaş diyebilir. Öyle 10 yılda bir şampiyon olmakla büyük olunmaz.

0|1
    0|0
    • Haklılık payın var :)

• 8 senede beşiktaş 57 milyon euro
      8 senede fener 328 milyon euro
      fener 2 beşiktaş 2 şampiyonluk? komiksiniz cidden hele kızlar :D
      bu arada bursadan gol haberi var 2-2 olmuş

• Gs dir o

0|2
    0|0
  • Haklı oalrak diyor. Bir Fenerbahçeli olarak tebrik ediyorum artık inancım kalmadı bizim şampiyon olacağımıza...

0|0
    0|0
    • Nasıl hakli olarak? Bu sene sampiyon oldular diye en buyuk kulupmu oluyolar :)

• yani ben samsundayım su anda samsunspor afişleri var her tarafta :) ordu boz tepe çok güzel bir yer

• Aynen öyle teleferikle çıkıldığında güzelliği dahada artıyor iyi bilirim boztepeyi :)

• Fikret Orman'ın dediği herşeye katılıyorum. Sayın Cumhurbaşkanım 😎

0|1
    0|0
  • doğru dedi bence.

0|0
    0|0
    • Baya doğru konuşmuş evet tabi :D

• Senin fikrin. Bu camiada üstüne vazife olmayan şeyler peşinde koşan o kadar başkan varken, gözüne batan neden Fikret Orman oldu onu anlamadım. Bizim kadar kendi halinde bir camia yok oysa..

• Gözüme batmadı sadece tek büyük Beşiktaş sözü mantıksız saçma hatta kendininde inanmadığı bir sözü neden söylediğini merak ettim görüşleri almak istedim ve aldımda çoğu bnmle aynı fikirde bjklilerinde bazıları dahil hatta çoğu bazıları zafer sarhoşluğuna filan vermiş ılıman yaklaşmış :)

Erkekler Ne Diyor 25

• Yanlış söylemiş , İki büyük var Beşiktaş ve 70 lik rakı :) Biz yıllar önce acılan pankarttan böyle öğrendik
    http://i.hizliresim.com/v5kD8D.jpg

Esasa gelecek olursak başkanlar hep boyle konuşur , gs başkanı en büyük biziz , fb başkanı bizden gayrisi boş , ts başkanı anadolu bizden sorulur , bursa başkanı anadolunun kralı biziz...

Kime sorsan en büyük odur

0|2
    0|0
  • Sonuçta kendi taraftarını mutlu edecek cümleler kurmak zorunda başkanlar.. bu dogal..
    ama şu bir gerçek ki Fikret Ormanın Beşiktaşa katkısı büyüktür enkaz halidne aldıgı takımı şampiyon olacak yeni bir stad var
    satacakları yıldızlardan büyük bir gelir elde edecek.. Aslında genç ve maliyeti az oyuncularlada başarıya ulaşabilecegini gösterdi
    her ne kadar Bilic başarısız gibi gözüksede bu takımın bu hale gelmesinde en büyük katkı onundur

1|1
    0|0
  • Beşiktaş Türkiyedeki gerek sportif başarı gerekse taraftar gücü olarak 3. büyüktür. Ona bakarsan 2. sınıf anadolu takımlarının taraftarları da kendi kulüplerinin en büyük olduklarını iddia ederler. Bu tür sözler mensubu olunan camiaları, kulüpleri yüceltmez aksine basitleştirir.

0|1
    0|0
  • Boş konuşmasın, Şenol Güneşin kıymetini bilsin diyorum Fikret Orman'a..

0|1
    0|0
  • Beşiktaşlıların hepsi öyle uzun süre şampiyon olamayınca ne dediğini bilmiyolar.

Bu ülkede iki büyük var Galatasaray ve Fenerbahçe diğerlerini saymıyorum.

0|1
    0|0
  • Neye gore besiktas. paraya goremi , kurumsalliga bakilarak mi , tesislesmeye mi , yoksa sampiyonluklara sportif basarilara bakilarak mi.
    Hicbirinde en buyugu degil
    Zaten cikip diyemezya ucuncu buyuguyuz diye

0|1
    0|0
  • Beşiktaşlıların bildiği bir gerçek var. Bazı değerler Türkiyede Beşiktaş dışında diğer takımlar için pek önemli değildir. Ama Beşiktaş değerler takımıdır. Başkan muhtemelen bunu belirtmek istemiş. Yoksa bu ülkede sportif anlamda en başarılı takım Galatasaraydır. Bunu kimse inkar edemez.

0|1
    0|0
  • bursada şampiyon olduğnda tutamayapı başkanları buna benzer açıklama yapmıştı oluyor böyle, sevincin vermiş oldugu sarhoşlugğa vereceksin bunları, hem bırak desin hemen niye ssorulayştırıp soruyorsunuz yaw bunları :D

0|1
    0|0
  • abartmış. sportmence de olmamış. pek sporlar ilgilenmem ben ama hani şöyle bir şey var. ne zaman bir olay çıksa herkes sportmenlik diye bağırıyor ama sonrasında uygulama adına bir şey göremiyorum. hangi takım olursa olsun bu böyle nedense.

0|1
    0|0
  • Küçük enişte spor klubünü mü diyorsun :D
    https://www.youtube.com/watch?v=iYPFa3Pg0TE

0|1
    0|0
  • Afedersinde cok gaza geldi 😂

0|1
    0|0
  • Ee herkese göre kendisidir. Ama belli olan şeylerde var sonuçta. Futbolda en iyisi Galatasaray olsada GS'de FB'de spor klubüdür. O anlamdada en büyüğü Fenerbahçe'dir. Hatta Türkiye'de bu konuda rekabet dahi yoktur.

0|0
    0|0
    • Dünyada geçerli olan futboldur maddi ve manevi olarak kimse hentbola su topuna masa tenisne yelken oyunlarına bakmaz bu sene basketbolda kupa aldık bir futbol değil 1 gün konşulmadı dünya genelinde durum budur her büyük kulüp dünyada dikkat et futbolda başarılı kulüptür kupa almış kulüptür Barçanın Real Madrid in kimse basketine su topuna voleybola bakmaz futboldur geçerliliği olan futbolda öndeysen en iyisi büyüğü sensindir diğer dediğin senin için söylemiyorum Fenerliler için züğürt tesellisidir :D Objektif olarak bunu spor yorumcularıda söylüyor en büyük Galatasaray diye kaldıki hadi kupayıda geç Türkiyede en fazla taraftar GS de sosyal medyalarda en çok takipçisi olan takım GS bir ara Barça ile yarışıyordu Dünyada en fazla bilinen Türk takımı yine GS spor kulubu maddi manevi olarak %90 futbola bağlıdır yani onlar hikaye Beşiktaş en büyüktür yaş olarak evet :) Büyüklüğe gelirsek her kulüpte kendine göre büyüktür tartışmaya gerek yoktur ama Türkiyedir Galatasaray :)

• Okumadim uzun

• Popülizt açıklamalar gaza gelmiş

0|1
    0|0
  • Şampiyon olunca şuurunu kaybetmiş ne dediğini bilmiyor

0|1
    0|0
  • 10-15 yılda şampiyon olan bir takıma göre bayağı iddalı ki o kadar büyükse neden sadece futbolda bu kadar iddialılar mesela basket ?

0|1
    0|0
  • Stad açılışında gösterdi 38 kere sayın diyerek ve ilk defa stad açılışı taraftarsız yapılışını gördük biz bu ülkede. Evet çok büyük 8 yılda 1 şampiyonluk 4 tane 3. lük almış bir takım bvar.

0|1
    0|0
  • zafer sarhoşluğu ile olur öyle şeyler :/ çokta şiyapmamak lazım "he" deyip geç..

0|1
    0|0
  • Gaza geliyor. Büyük oldugumuz kesinde tek büyük abarti

0|1
    0|0
  • fikret orman bos konusmasin, otursun 20 senede bir aldiklari sampiyonlugun tadini cikarsin.

0|1
    0|0
  • aç tavuk misali bir yorum yapmış fikret orman

0|1
    0|0
  • Aslanlar ormanda yokken çakallar kendini kral ilan edermiş.

0|1
    0|0
  • İlk defa fikret ormanıı adam yerine koyup sözlerini kala alan birini gördüm :))

0|1
    0|0
  • Şampiyonlukları hayırlı olsunda ölmez sağ kalırsak bunun birdahaki seneside var

0|1
    0|0
  • Yok daha neler

0|1
    0|0
  • O daha demekki daha büyük görmemiş👍
    6 senede bir şampiyon olan takım
    Liverpoldan 8 yiyen takım
    Adı Sekiztaş diye çağrılan o takım.

Gerci bu sene cok istedik fenevdense sekiztaşın sampiyonlugunu ama gel görki..😂😂

Gerçekleri Taeih Yazar Tarihide Tek Büyük GALATASARAY yazar 👍💛❤

0|1
    0|0
Yükleniyor...