Siz olsaydınız ne yaparsınız?? baylar bayanlar yardım lütfen..

çok sevdıgınız bır ınsan var ve askınızı ona ılan ettınız fakat sızı reddettı.. ısrar ettınız ama artık bıkma noktasına geldı bu ısrarınızdan.. böyle bır durumda ne yapmak gerekır acaba? düşüncelerinizi bekliyorum şimdiden sağolun..

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• durmak gerekir. bir dur düşün kendini onun yerine koy sevmediğin istemediğin birinin sana böyle davrandığını düşün . bunalmazmısın sen de

0|0
    0|0
    • en azından arkadas olarak da olsa tanıma sansı verırdım ya

• bana 5 senedir bunu yaşatan biri var . net şekilde istemediğimi o şekilde görmediğimi söyleyip durduğum halde hatta son 2 senedir hayatımda biri olduğunu bildiği halde hala inatla arayıp sormaya devam ediyor. telefonlarını açmasam bir şekilde ulaşıyor. farkında olmadığı hem bana hem kendine eziyet yaptığı. tek birşey var bildiğim yüreğim onu istemiyor bu kadar basit.

• haklısınız ya ne dıyebılırım kı susmak en guzelı heralde..

Kızlar Ne Diyor 2

• Reddedilmişsin,ısrar etmişsin,bıktırma noktasına getirmişsin.Yapmaman gereken şeyleri bile yapmışsın.Yapacak bir şey yok.Koşarak uzaklaş o kişiden.

0|0
    0|0
    • işte bu dedıgın olmuyor ya yoksa bıktırmazdım :(

• saol kardes ya soyledıklerını dıkkate alacagım eyw..

• bıktırmasan iyi olurmuş, yapışkan gibi düşünüyordur şimdi kendi istesede yaklaşmaz sana yine ilgiden boğarsın diye :/

0|0
    0|0
    • unutmak mı tek care?

• yok hayır bir süre normal davran arayı düzelt, fikri değişsin

• konusma ımkanımız yok ya daha dogrusu konusturmuyor benı :(

Erkekler Ne Diyor 3

• zamana bırak üstüne gitme belki sonunda olur bişeyler :D

0|0
    0|0
    • zamana bırakınca bısey degısmıyor be kardesım bır aydır hıc konusmadık..

• kendini geri çek,hiç arama,mesaj atma,o seni aramaz ise ahanda buraya yazıyorum üyeliğimi silicem :D ilgini kızın üzerinden çek biraz,kendini ağırdan sat hacı,yapman gerekenleri sen yapmışsın.Kızda ısrar edeceksen eğer dediğimi yap,o seni arayacak.

0|0
    0|0
    • kardesım sagolasın da bır ay gectı ya daha ne kadar sure sonra arayacak pekı :))

• reddediyse üsteleme herkez kendi yoluna

0|0
    0|0
Yükleniyor...