Spor bağımlılık yapıyor mu?

Arkadaşlar sorum şu , spor yapmaya başladıktan sonra yaptınız ve bıraktınız. Eksikliğini hissedip kendinizi kötü hissediyor musunuz? Spor yeniden yapma isteği uyandırır mı insanlarda?

Güncellemeler:
Güncellendi...

0|0
9|26

En İyi Erkek Görüşü

• Şahsen sporda namazda bende böyle bir hissiyat uyandırıyor... Sabahın 5inde kalkar namaza giderim sonrasında sağlıklı bir şekilde kahvaltımı yapar yürüyüşe çıkıyorum..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 25

• Evet.6 yasimdan 17 yasima kadar düzenli itinalı ve eksiksiz haftada 18 saat antrenman yaptım. sonra birden sınavlara çalışmam gerek diye bir bıraktım. bırakış o bırakış hala başlayamadım tekrar. başlarda antrenman saatleri geldiğinde yerimde duramama gibi problemim oluyordu. sonradan hafif aģrılar oldu paikolojik galiba. şimdi ise döt göbek büyütüyoruz :/ şu üniversite işi bir olsun. ilk iş başlamak olacak. yetti gari :D

1|0
    0|0
  • Spor yapmadığımda kendimi kötü hissediyorum. Birisiyle birlikte çalışmak güzel evet ama insanda tek başına spor yapacak disiplin de olmalı yoksa ilk fırsatta bırakır.

1|0
    0|0
  • 2 gün yapmayınca kendimi kötü hissediyorum öyle söyleyeyim.

1|0
    0|0
  • Tabi ama yeni başladığın sporlarda bir süre sonra bıkkınlık hissi veriyor. Bu aşamada onun üzerine gidersen soğuyorsun böyle durumlarda 1-2 hafta ara verip sporu özleme isteğini beklemek spora bağlanmak demek oluyor. Sonrasında devamını getirebilirsen hayatından çıkmıyor :D

1|0
    0|0
  • yaptıkça yapasım geliyor knk

1|0
    0|0
  • ben ne zaman biraktiysam mecbur oldugum icin biraktim hicde baslamak istemedim geri istek olmaz yani. ama yeniden basladim kaslari yeniden yapmak icin

1|0
    0|0
  • Hayat bağımlılık yapıyor mu? Yaşam bir spor sonuçta

1|0
    0|0
  • Evet yapiyor

1|0
    0|0
  • kişiye göre değişir

1|0
    0|0
  • evet kesinlikle yapar. o dinçliğin ve kendini iyi hissetmenin bağımlısı oluyorsun ve bırakamıyorsun hayatını buna göre planlıyorsun

1|0
    0|0
  • vücudundaki değişiklikleri görmeye başladık tan sonra evet 1 yıl yaptım baklavaları da yaptım bıraktım 8 aydır yapmıorum şimdi göbek var :D yazın tekrar başlicam inş

1|0
    0|0
  • yapıyor

1|0
    0|0
  • Tabiki de spor yaparken ki formun bırekınca ki formun karşı karşıya gelince tekrar başlayasın geliyo

1|0
    0|0
  • günde 1 km koşmadan uyku tutmadı mesela beni.

1|0
    0|0
  • bir sene gittim hergün söverek gidiyordum kanks :D

1|0
    0|0
  • Tek zor. Kafa dengi arkadaşla mükemmel bağımlılık olur. Hedef koyarsan dahada eğlenceli olur

1|0
    0|0
  • Bir tattin mi sonrasi yaşam tarzin..

1|0
    0|0
  • yoo. bir ara kas yapmıştım 30-40 kilo kaldırıyordum bir bıraktım... :(

1|0
    0|0
  • evet ben öyleydım :d

1|0
    0|0
  • 40 gün düzenli gidersen olmassa olmazlara giriyor

1|0
    0|0
  • Neyi sürekli ve istikrarlı yaparsan bağımlılık yapar zaten

1|0
    0|0
  • Eve aynen dediğin gibi uyandırır.

1|0
    0|0
  • Aralıksız 16 yıldır spor yapıyorum bir görsen fake sanarsın şunu bil spor yaşama sebebim

1|0
    0|0
  • Bagilmsi oldum birakirsam butun hayatim duzenim alt ust olur 😕

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Alışkanlık olunca en başta vücut tepki gösteriyor zaten. Sporu severek yapıyorsan bıraktığında sende o eksikliği hissediyorsun.

1|0
    0|0
  • En son ilkokulda spor yaptım sanırım bu güne kadar bir eksiklik hissetmedim 😄
    Panda olmak bunu gerektirir 🐼

1|0
    0|0
  • Diyetteysen yapar

1|0
    0|0
  • Bende yaptı şahsen.
    Şöyle ki, vücudunu güzel görmeye başladığında inan motiven artıyor.

1|0
    0|0
  • Evet.

1|0
    0|0
  • Evet kesinlikle yapiyor... mesela ara verdigimde benim basim agriyo :D

1|0
    0|0
  • bağımlı olurum diye koşmuyorum bile :)

1|0
    0|0
  • tabi bünye zorlanıyo ama sonra istiyo canım :D

1|0
    0|0
Yükleniyor...