SuperSport Motor yardım lütfen?

Sevgili ks üyeleri motor almayı düşünüyorum 4-5 senedir ama sınavlar falan filan hiç nasip olmadı üni de şu an kafam rahat ailem uzun zamandır istediğimi bildiği için destekliyor nasipse önümüzdeki aylarda A2 ehliyeti alıyorum sormak istediğim başlangıç için kafamda belirli bir motor yok aslında Yamaha YZF R125 vardı ve çok hosuma giden bir motor en azından 1 sene kullanırım diye düşünüyordum ama youtube belki biliyorsunuz Altın Elbiseli Adam kanalı bilgili bir abimiz motora çok laf etti bende kararsız kaldım ve YZF yi cidden seviyorum r125 ler arasında sizin görüşünüz nedir başlangıç için uygunmudur Yamaha YZF r125 olmazsa başka önerebileceğiniz alternatifler neler görüşünüzü bildirirseniz çok mutlu olurum iyi forumlar :)SuperSport Motor yardım lütfen ?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• SS motor kullanmak 600 lükten başlar en az mayk, yani o kola dokunduğunda o sesi duymak istiyorsan 125-250 liklerin ss leri bence güzel ve kullanışlı değil.125 lik normal ss tipi dışında spor bir motor bence daha hoş ve daha kullanışlı olur.

0|0
    0|0
    • açıkcası genelde üni ortamında kullancağım için görünüşüne önem veriyorum 4-5 yıldır istiyorum tabi fırsat olmadı 4 sene önce alsam ybr tarzı birşey alır acemiliği atardım ama şu an öyle değil peki önerebilceğin motor var mı?

• arkadaşım ben kuryeyim günde en az 8 saatim motor üstünde geçiyor tüm ustaları tanıdım artık içli dışlıyız ilk motorun olucaksa ybr tarzı motorlara bakmanı öneririm şimdi bunu alırsın yağsız bırakırsın veya düşersin altından kalkamazsın ybr yle 5 ay idare et zaten ustaları filan tanıdıkça daha iyi seçim yaparsın sorarak

0|0
    0|0
    • önerin için çok teşekkür ederim ama ben üni içinde kullancağım için eli yüzü düzgün birşey istiyorum açıkcası hani en azından supersport tarzı o tarz önerebilceğiniz birşey varmı?

• cbr 125 parça filan sıkıntısı çekmezsin almadan bari ustaya götür kötü motor kitlemesinler o konuda dikkatli ol kesinlikle krank piston sekmanda filan sıkıntı olmasın elinde kalır valla

• Çok teşekkür ederim yakın arkadaşım 2013 altı motor alma genelde elinde kalır diyor kendisi biraz aştı bu konuları ve gösterdiğim motlarıda genelde beğenmiyor orası böyle şurası böyle tabi ben pek anlamıyorum sanırım ustası lazım yoksa biz direk güzel gözükene atlıyoruz :)

Yükleniyor...