Arda Turan'ın en kötü 11'e seçilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bugün en çok konuşulan konulardan biri, siz katılıyor musunuz bu anketin sonucuna? Gerçekten başarıya göre mi bir değerlendirme var?

1|1
4|22

En İyi Erkek Görüşü

• Sonunda ilk 11'e girdiği bir yer gördük. Ee ne yapacak falan diyenler olmuş, o büyük takımlarda 18 yaşında antrenmanda kendini kanıtlayıp defalarca top koşturan ve sonra yıldız olan adamlar var. Arda bir sponsor projesiydi, giderken de defalarca söylendi, haklı da çıkardı bu denilenleri. Oraya gittiğinden beri maşallah 2 günde bir reklam çekiyor.
    Birde en iyi yaptığı iş top oynamak değilmiş, takipçilerini tehdit etmekmiş, bunu da öğrendiğimiz iyi oldu.
    Not: Galatasaraylıyım. Futbolcuların bu eğitimsiz, bir basketbolcunun kültürünün ve saygısının yanına yaklaşamamısını gösteren olayları görmekten cidden sıkıldım. Profesyonel futbolculara ahlaki ve kültürel eğitim verilmesi şart olsa iyi olur, özellikle Türk olanlara.

Son not: Burada bir tane atarlı arkadaş vardı, ben demiştim ki kendisine Arda'ya alışması için düşük maçlarda süre verilir, iyi oynamazsa da kendine yer bulamaz diye, o arkadaş da şampiyonlar ligi maçlarında hep oynar gibi zırvalamıştı. Hala zırvalamaya devam ediyor mu çok merak ediyorum cidden.

1|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Ntvspor yasa girmiştir :)

Adam 6 ay top oynamadı toparlanması zaman aldı zaten kimse ondan iniestadan formayı kapmasini beklemiyordu , alternatif olarak alınmıştı

2|0
    0|0
  • Arda'nın başarısız olduğu su götürmez bir gerçek. Yani en kötü 11'e seçilmesi de normal.

1|1
    0|0
  • Forma şansı bulamıyor, normal seçilmesi bence.
    Valla herkes Barcelona'ya gittiğine sevinmişti neredeyse, bence ATM'de kalmalıydı. Çünkü gittiği takımda yerini tutabileceği birisi yok.

1|0
    0|0
  • Gec bile kalindi. Adamin takima puan olarak hicbir katkisi yok. Bir Rakitic var goz onunde olmayan, onu izlesin de ders alsin.

1|0
    0|0
  • İşin garibide barçaya transfer olunca oo gururumuz diyenlerin hepsi şimdi gelmiş kötü kötü laflar etmişler ne dönek insanlarsınız siz iyi gün insanları sizi utanın kendinizden.

1|0
    0|0
  • Bilmiyorum maçları takip etmiyorum

1|0
    0|0
  • Maçlarını izlemediğimden bir değerlendirmem yok

1|0
    0|0
  • Saçmalık bence adam düzgün oynamadı bile 80 dk dan sonra maça giriyor ee ne yapacak 😄

1|0
    0|0
  • Spor Toto Süper lig de en iyi 11'e seçilmektense, La Liga da en kötü 11'e seçilmeyi tercih ederim.

1|1
    0|0
  • Bulunduğu ligde böyle olması normal demişler ama ATM de neler yaptığı ortada ayrıca belirli bir süre ara vermek zorunda kaldı tamamen Barça nın hatası ve tabiki sporcu için ara vermek o kadar kolay olmamalı bence o kadar formsuzluğa ve maçlarda ilk 11 çıkmamasına rağmen genede fena değildi ve tabi ki iyide değil di ama en kötü 11 bence abartı olmuş biraz :)

1|0
    0|0
  • Barcelona ta transfer olmak çok zor ama kalıcı olmak daha da zor. çünkü alternatifsizlik diye bir şey söz konusu değil.

1|0
    0|0
  • Haketmiyor barcada olmayi

1|0
    0|0
  • doğru karar

1|0
    0|0
  • Dogrudur..

1|0
    0|0
  • O reklam yıldızı değilmiydi?

1|0
    0|0
  • Doğru karat

1|0
    0|0
  • Ntv için kötü haber

1|0
    0|0
  • Bu böyle değil

1|0
    0|0
  • Milli takımda ne yaptı ki

1|0
    0|0
  • Çok sevindim buna, çünkü Arda Galatasaray altyapısından çıkmıştı.
    O hep başarısızdı zaten.
    Zaten başarısız olduğu için Atletico Madrid e sattık onu 14 milyon euroya ve Atletico Madrid Ardayla İspanya ligi şampiyonu olup, şampiyonlar liginde final oynayınca Ardanın ne kötü futbolcu olduğunu anlayıp, 41 milyon euroya Baecelonaya kakaladı Ardayı.
    Galatasarayın altyapısından çıkan oyuncular böyle kötü olur zaten. :D
    Selçuk Şahin ona bin basar :D

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Pek bir fikrim olmadığı için yorum yapmamam daha doğru olur. 😊😄

2|0
    0|0
  • arda turan milli gururumuz eyvallah da bulunduğu takımda ve ligte bu durumda olmas normal

1|0
    0|0
  • Ben başarılı bulmuyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...