Aziz Yıldırım bu kadar para harcıyor neden başarı gelmiyor?

En pahalı takım Fenerbahce bu sene tonla para harcadı ama yine dördüncü yıldız yok niye?

0|0
2|16

En İyi Kız Görüşü

• vardır sebepleri alexten sonra fener pek formunda diyemicem mesela para değil zaten fener için

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Parasıyla madara olan adamı açıklıyor bizlere

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 15

• Çünkü her ne kadar somut olarak açıklanamasa da Takım ruhu denen bir şey var onu parayla satın alamazsın.

0|1
    0|0
  • Trabzon daha çok harcadi ilk 10 bile sikinti.

Şike yaparken daha az harciyordu aziz yildirim ;)

0|1
    0|0
  • Yıldız oyuncu yetmez. Önemli olan ruh ve inanctir

0|1
    0|0
  • Çünkü Yıldızlarda kayar durmaz yerinde

0|1
    0|0
  • Çünkü Tanrı şike sevmiyor.

0|1
    0|0
  • kanka beşiktaş taraftarıyım ben. bu ligde 18 takım var ve sadece 1 şampiyon oluyor. zihniyet olarak takımın er avrupaya gidebiliyorsa her sene basarılıdır. ki fenerbahce gercekten turkiyenin en kaliteli takımlarından birisidir. sampiyon olamadı diye bence böyle düşünmemelisin. tabi senin fikrindr saygı duyarım ama benim fikrimde bu

0|0
    0|0
  • Parayla şampiyonluk gelmez diyenleri anlamıyorum bayern real bunlar nasıl getiriyor. bu yıl herkesi yendik herkesi ama saray takımını yenemedik mesele bu işte.

0|0
    0|0
    • Herkesi yendik derken? Galatasaray bu durumdayken bile yenemedik şampiyon olacağız derken başakşehiri osmanlıyı yenemedik ruhsuz teknik direktör varken pahalı oyuncu olsa ne

• Sen demek istediğimi anlamamışsın boşver.

• iyi misin

• Egoları yüzünden.

0|0
    0|0
  • Daha çok çalışması lazım.

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım Paralel yapının ifşasında büyük rol oynadı busene hakkıydı YILDIZ.
    ama beşiktaş da bizim Padişahımızın bir hediyesi oldu Seneyede bizde.)

0|0
    0|0
  • Yanlış yönetim şekli

0|0
    0|0
  • Başarı parayla gelmez.
    Takım oyunu ile gelir..
    Paranın katkısı çok büyük ama.
    Herşey değil..

0|0
    0|0
  • Parayı yanlış yere harcıyor van pesie'yi alacağına git Andrija Zivkovic'ı al en az 10 sene sağ açığın var. Bitik oyuncuları alıyorlar git genç al abicim genç

0|0
    0|0
  • ben bilmem yandex bilir
    puhahahahahahahahahaa

0|0
    0|0
  • Ara sor

0|0
    0|0
Yükleniyor...