Galatasaray'a attığımız gol en çok Fener kalesine mi girdi?

Hala futbol da kural bilmez insanlar Galatasaray kalesine attığımız golün şaibeli olduğunu konuşuyor. Bir kaç yıl öncesinde benzer pozisyonu '' fenerbahçeli '' kadın taraftarın sahaya atlamasıyla gol olmasa da kendileri de yaşamıştı. Beşiktaş'ın dirilişi çok mu ürkütüyor acaba bu fb lileri..

http://haber1903.com/n-18809-meger-ayni-olay-fenerbahce-macinda-da-olmus.html

0|1
4|6

En İyi Kız Görüşü

• kesinlikle evet. çünkü Beşiktaşımızın bu sene ki basarısı ( ŞAMPİYONLUK) kaç senedir uğraşılan birşey. hep ucu ucuna kacırdık. nihayet senelerdir uğraştıgımız sağlam temelin meyvesini bu sezon alacağız. bundan sonra bizi biraz zor tutarlar

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bunlar ikiz kardeş gibi birine atiyorsun diğeri ağlıyor :)
    Sonunu getiremeyen şerefli üçüncü artık tepede :) bazıları milyon dolarlarıyla rezil olurken bazıları da dalga geçtikleri üçüncülüğü bırak beşincilik için ince hesaplar içindeler

Her hafta birisine son hafta hepsine , ulu Beşiktaş

0|1
    0|0
    • 8 yılda 1 5. liğiniz 1 4. lüğünüz 4 tane 3 lüğünüz var 2. lik bile yok buyılki de şaibeli.

• @Fenereaşığım şaibe fenerin , şeref Beşiktaş in isi
      Ayrıca son 8 yılda 2 sizin 2 bizim şampiyonluk var

Kızlar Ne Diyor 3

• Fenevlilerin şike yapmaktan beynine oksijen gitmiyo artik tabiki. cinconada attigimiz golün saibeli gozuyle bakmalarinin tek ve yenane sebebi insanin fikri neyse zikride odur sozuyle aciklanmistir... kartalizmaa🏁🏁🏁🏁☺

0|2
    0|0
    • Volkan Demirel : Şampiyon biz olacağız ( olamadı )
      Aziz Yıldırım : Galatasavay bizi şampiyon yapacak ( yapamadı )

• Ya bizim kaç maçımızda gol attık hakem saymadı diye gol olarak geçmedi vs böyle benim
    Bildiğim maçlar var her şey oluyor önemli olan fileye gelen top değil hakemin saydığı futbolda gol dediyse bitmiştir fazla konuşmasınlar

0|1
    0|0
    • fb li yorumcular bile kabullenmiş Beşiktaşın şampiyonluğunu. En çok hak eden Beşiktaş derken kendini bilmezler de çekemiyor..

• Çekemiyorlar😃

0|1
    0|0
    • Seneye yine 2. olacaklar. Bizimle uğraşırken kendi maçlarını düşünemiyorlar :)

• Sizden de naftalin kokusu geliyor haha😃

• Geçen seneden belliydi alsında statsız neler yapabileceğimizi göstermiş olduk. Bu ilerlemeyi devam ettirmek lazım.

Erkekler Ne Diyor 5

• yahu bu adamlar 1 metre taca çıkan toptan bize gol atıp,1 sezon o golle şampiyonluk kovalamadı mı?
    he de geç ya

0|1
    0|0
    • Birde şampiyonluğu verdik diyor. Ligin başından itibaren sadece maçlarımız ertelendiği zamanda liderliğe geçebildiler. Kaç yıldır parayı rus ruleti gibi kullanıyorlar ama başarı sağlayamıyorlar.

• Yıl olmuş 2016 hala 15 şampiyonluğu göremeyenler var :D

0|0
    0|0
    • Yıl olmuş 2016 Uefa kupası olupta kümeye oynayan parasız takımlar var..

• Real Madrid'in de kupaları var ama artık Barça gömüyor :D En az 5 yıl lig de yoksunuz hadi iyisiniz :D

Para komidinin üstünde.

• kim ligde yok :D

• Siyaaaahhhhh :)

0|1
    0|0
  • Sen futboldan mı anlıyorsun Gs yi ezeriz 1-3 biter filan sonra dönmeler ben demedim demler. Ben o kurallardan sınavlara girdim 98 aldım peki sen hangi kuralı biliyorsun da futbol konuşuyorsun kaç kurala bakdın işin düştürn mü Tff sitesine gir bak sonra kural bilmezler hadilen zenne seni.

0|0
    0|0
    • Evet ezdik gs yi sizi de ezdik ahahaha üzülme hedef 1 milyon fake üye

• Fenere öyle girdiki hala ağlıyorlar

0|1
    0|0
Yükleniyor...