Galatasaray mı fenerbahce mi?

Ben bir Galatasaraylı olarak soruyorum. Sizce Türkiye'nin en büyük takımı hangisi? Kupalara bakıldığında en büyüğün Galatasaray olduğu aşikar ama neden hep inkar havalarındalar?

1|0
616

En İyi Erkek Görüşü

• Futbol da Galatasaray
    Şimdi biz spor kulübüyüz diyenler yine çıkmış meydana Avrupa nın iki büyük kupasını Türkiye ye getiren bayan basketbol da Galatasaray
    Erkekler de eurocup şampiyon u olan kupa alan Galatasaray tekerlekli sandalye basketbolda 8 sene lige ambargo koyan Galatasaray ayrıca 5-6 yıl üst üste Avrupa kupasıda kazandı Galatasaray
    Su topunda başarılı Galatasaray

Fenerbahçe erkek ve kadın voleybol da iyi başarı olarak masa tenisinde iyi genel olarak Galatasaray daha çok kupa alan daha çok başarılı bir klüp

0|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Galatasaray tabiki

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Kardeşim Futbol olarak neden düşünüyorsun. Fenerbahçe bir spor kulübüdür, her branşta her sene şampiyonluk oynuyor ve oluyorda neredeyse. Basketbolda dünyanın en iyi ilk dördü arasında zaten ( avrupada). ligde zaten şampiyon. voleybol da erkek kadın fark etmiyor her branşta en iyisi. futbolda ikinciliğe oynuyor her sene, ama rakipleri bir sene bursa bir sene trabzosn bir sene beşktaş bir sene gs. yani her sene iddaalı kazanmasa bile. diğer takımlarda bu istikrar yok maalesef.

0|0
    0|0
    • Ben sadece futbol takip ettiğim icin sormuştum bu soruyu diğer branşlardan pek haberim yok. Tabi bu sene basketi takip ediyorum o ayrı

• Anladım kardesim ama futbolda da bence Galatasaray :D

• Başarı olarak öyle ancak istikrar olarak Fenerbahçe kardeşim ☺ yani işte gs bu sene böyle battı mesela. trabzon da hakeza bursa da :) ama fener hep şerefli ikinci :D yani beşiktaşla üçüncü diye dalga geçilir ya onu demek istiyorum aslında fener daha çok ikinci oldu beşiktaştan falan asıl fenerle ikinci diye dalga geçmek lazım :) ama her sene böyle olmasıda bir başarı tabi... :) hadi kolay gelsin adamsın

• Türkiyedir Galatasaray umarım açıklayıcı olmuştur.

0|0
    0|0
  • şöyle diyim sana iki boksör düşün biri diyor ki bak ben başka bomsörleri dövüyorum en büyük benim başarılarımı görüyorsun dimi diyor (6saray yani)
    ben diyorum ki büyük olmak ikisinin birirleriyle yaptığı müsabakalar ve aldığı sonuçlar ile olur 150-126 fener önde, (bu dedigim sadece futbol) diger baraşlardada fenerin üstünlügü var... öyle yani pembe :D

0|0
    0|0
  • bunu tüm branşlar için soruyorsan fenerbahçe ezer geçer ama futbol anlamında soruyorsan galatasaray biraz daha önde diyebilirim.

0|0
    0|0
  • İnşallah ikisinde ligden silinir ne diyim. Ama önce fener silinsin

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe

0|0
    0|0
  • Biz bir spor kulübüyüz. Yeterince açıklayıcı oldu mu?

0|0
    0|0
  • Kulüp bakımından son dönemlerde fenerbahçe tartısmasız ama galatasarayda diger branslara asılmaya basladı umarım türk bayragını göndere ceker her iki takımda

0|0
    0|0
  • Beşiktaş JK

0|0
    0|0
  • gs tabikide...

0|0
    0|0
  • babanız fener lan dağılın

0|0
    0|0
  • Sivassipor

0|0
    0|0
  • ikiside değil

0|0
    0|0
    • tüm haksızlıklara rağmen 50 yıllık bir takım olmasına rağmen ayaktaysa trabzondur

• Not: futbol sevmem takım tutmam ama araştırdığım kadarını söylerim tsli değilim

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...