Beşiktaş'ın şampiyonluğuna diğer taraftarlar nasıl bakıyor?

Uzun bir süre parasızlık, üst düzey futbol oynama, stadlarına yeni kavuşma vs. Bütün bunlara rağmen hala beşiktaş haketmedi diyen var mıdır ki?

1|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• Hakettiler zorlu sezon gecirdiler tebrikler

1|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl mı bakıyorum iyi oku..
    *Bjk Moskovaya elendi.
    *Bjk Konya'ya elendi = Bjknin öcünü Fener aldı ikisini de ezerek eleyerek.
    *Bjk Fener maçı 3 golun 2 sini ( ofsayttan gol ve Gomez faul yaptı verilmedi artı Ersan 2 kırmızı çıkmadı )
    *Bjk 15 maç Gomez sarı kart çıkaramadı hakemler.
    *Oğuzhan orta parmak gösterdi ne hakem bunu cezalandırdır ne Tff.
    *Oğuzhan rakibinin boğazına bastı ne hakem cezalandırdı ne Tff.
    *Stad açılışı yapıldı başkanları tam tamına 38 kere sayın dedi ve bilgi yarışmalarına konu oldu. Ayrıca stad açılışında 1 tane bile taraftar yokdu. İlk taraftarsız stad açılışı yapıldı.
    *Ligin son maçları Konya'da olmasına rağmen özel izinle kendi evlerinde oynanıcak 1 yıl bunlarla geçti umarım seneye dürüsrt bir lig izleriz peki sizce nasıl geçti 1 yıl.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 11

• Futbolu bilen istisnasız herkes Beşiktaş'ın bu sezon ligi sürklase ettiğini anlar. Kötü oynadığı maçlar vardı. Genele baktığında en net, en hoş futbolu biz oynadık.

2|1
    0|0
    • Bu sezon için demiyorum genel olarak sordum

• @Duymakzorbe Ağlama sarışın

• @Duygusalgencq1 O değil de iyi koyduk

• Bütün olumsuzluklara rağmen spor kamu oyu tarafından en iyi gösterilerek şampiyon olan takımdan bahsediyoruz

1|0
    0|0
  • Öyle dangalaklar hala mevcut.

1|1
    0|0
  • bence bu yıl ligin en iyi top oynayan takımı beşiktaştı
    hak ettigini düşünüyorum

1|0
    0|0
  • bir gs li olarak bjknin sampiyon olmasi beni hic rahatsiz etmiyor. gs sampiyon olamazsa ikinci tercihim hep bjk oluyor 3. de anadolu takimlari 18. tercihimde fener :)

0|1
    0|0
  • BURSADA KUTLATMAYIZ da napıyosalar yapsınlar oynadıkları topa sözümüz yok lakin bu sene bjknin iyi olmasıyla gözüktü bu taraftarlar geçen sene nerdelerdi çok merak ediyorum

0|0
    0|0
  • takimin oturmus olması yıllardır birbirleriyle oynayan oyuncular istikrar vardı oyle bastan takim kur sampiyon ol yemez bak leichster a. adamlar 5 senedir ustune koya koya takımı bozmadan geldiler.. istikrar sart turkiyede sabırsızz insanlar..

0|0
    0|0
  • Bence şenol hoca çok haketti o şampiyonluğu

0|0
    0|0
  • Vardır... Hakemler de fayda sağladı

1|0
    0|0
  • haketti tebrikler

0|1
    0|0
  • Kaç tane hesabın var senin