ZAYIFLAMAK İÇİNMİŞ. Ne kadar doğru?

Bu ürünü bilen var mı acaba? Sağlıklı mıdır sizce?

ZAYIFLAMAK İÇİNMİŞ. Ne kadar doğru?

1|1
7|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Hiç unutmam; alevli yıllarımda (takriben) 10 yıl kadar evvel, harıl harıl boş zamanlarımda çalışacağım iş ararken bunların seminerinde buldum birgün kendimi :D Resmen bomboş ürünler ve avlayacak müşteri arayan bir uyduruk firma işte...

1|0
    0|0
  • Sakın kullanma kardeşim bildigin. Zehir hem para tuzağı hemde cok zararlı maddelerden oluşan hiçbir faydası olmayan gereksız bı ürün

1|0
    0|0
  • Herbalife spor sektörünün en büyük para tuzaklarından biri iyi ki sormuşsun da düşmemişsin. kilo vermek istiyosan adam akıllı aç kalıcan başka çare yok :)))

0|0
    0|0
  • Kilo problemleri dönemin en başlı pskolojik problemlerinden bunu sansarlar çok iyi kullanıyor ve insanların hem hayatıyla hem parasıyla oynuyorlar. Bir de koydukları fotojenik kaslı insanlar yok mu. Bunlara inanlar var hala. O adamların yediklerinin çeyreğini sen yiyemezsin ama saçma bir ürünle o formu yakalayacağına inandırırlar. Kilo nasıl fazla ve gereksiz kalori alımı ile oluyorsa vermekte az ve eksik kalori alımıyla olur ;)

0|0
    0|0
  • HİÇ BİR ŞEY ZA YIF LA TA MAZ !!!
    Sadece diet diet diet !

0|0
    0|0
  • cok sevdigim bir insan Zayıflamak icin bazı şeyler kullandı üstünede piyasadaki haplardan aldı 2gün komada kaldı dikkat etmeni öneririm portakalordakal :) germen

0|0
    0|0
  • Pek etkisi olacağını sanmam doğal yollardan kilo vermelisin.

0|0
    0|0
  • Bunlara gerek yok çünkü böyle bir şey yok sağlıklı zayıflamanın tek yolu var sağlıklı beslenme ve spor.

0|0
    0|0
  • güvenmem ben şahsen

0|0
    0|0
  • Bilmem denemedim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• İnanmayın sakın. O kokteylleri bende yapıyorum bir etkisi yok, para verme al muz süt çilek rondoda karşıtır iç

1|0
    0|0
  • herbalıfe ne oldugunu bılıyormusunuz arkadaslar pıyasada gordugunuz herseye ınanmayın herbalıfe bı tur proteın içeçeği fakat ıcınde sıfır karbonhıdrat sıfır seker barındırmıyor yanı pıyasada gorduklerım arasında vasat kalır ayrıca bunu bos kullanırsan hıc bır faydası yokkı yedıklerın fazlaysa cabası kılo artısına bıle sebep verır sadece agır aktıvıtelerden sonra takvıye olabılır ama önermiyorum cok daha ıyı proteın tozu markaları var

1|0
    0|0
    • Danışmanın oluyor ama. Bende çikolata vs yememek için bunu alayım diyordum. Tatlı istediğini gideriyormuş.
      Evet ne olduğunu bilmiyorum daha yeni gördüm bunu.

• Bunu içinlerin sonu hüsran, bağımlılık yapıyor. Hala satışı yapılabiliyor mu gerçekten. Tebrikler Türkiye...

1|0
    0|0
    • Aslında onu düşündüm. Bağımlılık yapacak kesin maddesi vardır içinde dedim. O yüzden sormak istedim.
      Sizden kim kullandı

• Kuzenim kullanmıştı. Sonra bırakmaya çalıştı, sürekli canı bunlardan içmek istiyordu. Bunun tadını unuttmaya çalışırkene aksine kilo aldı.

• Ayy yazık ya kötü olmuş

• zayıflamak için kullanılan bu gibi şeyler birçok insanın hayatına sebep oluyor. boşver git sporunu yap sağlıklı yap en azından

1|0
    0|0
  • Ben pek inanmıyorum sağlıklı beslenmen lazım bunu içinp patates kızartması hamburger hamur işi ye yine zayıflamazssın ki

1|0
    0|0
  • Kulliyen yalan!

0|0
    0|0
  • Nerenin urunu olduguna bagli

0|0
    0|0
Yükleniyor...