Kapat

Beyaz tenimi nasıl koruyabilirim?

Fotoğrafimda da gözüktüğü gibi baya beyaz ten rengine sahibim, yaşadığım ülke yüzünden. Yanlız yaza girince ve biraz dışarıda takilsam, veya türkiyeye tatile gelsem ten rengim hemen bronzlasiyor, ve bana gerçekten hiç yakışmıyor :(

Nasıl ten rengim değişmeden dışarıya güneşe yinede çıkabilirim? Özel ürünler var mı?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Güneş kremi kullan bende senin gibiyim çünkü nefret ediyorum tenim koyulaşmasındann o yüzden 50 faktör copertone güneş kremi al gerçekten etkili bir krem eczanede bulablirsin 50 veye 60 lira olması lazım..

0|1
    0|0
    • Teşekkürler yardımın için. Bir sorum olacak, bu krem sürdükten sonra ciltte çok belli oluyor mu?

• dün biodermanınkini aldım 59 liraydı.

• Hımm..onu kullanmadım hiç umarım iyidir.. güneş kremlerinin hepsi iyi genelde ama yağlı oluyr işte bazısı o yüzden coperton u önerdim sana neyse kullan iyise bana da haber ver :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• spf 50 koruma faktörlü kremler kullanmalısın gülüm

0|1
    0|0
  • en yakın eczaneye git orda bulursun derdine çare

0|1
    0|0
  • vala tam benb sorcaktım bnde beklyorum cevapları

0|1
    0|0
  • saçlar da turuncu olaymış iyiymiş de olamamış :(

0|0
    0|0
  • yaz geliyor şapka tak güneş gözlüğü kullan dışarda çok dolaşma, akşam gezmelerini tercih et

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

• öyle bir ürün yok ceket giyersin ince uzun kollu ince bir eldiven tak gölgeli yerleri tercih et sabah dışarı cıkma zaten akşam 5 6 arası anca güneş gider bide güneşe cıkmak zorund akalrsan kapşonlu al ceketi kapşonu büyk olrsa yüzünü bile koruyor

1|0
    0|1
  • 0|0
    0|0
Yükleniyor...