Bu adama ne denir ben bilmiyorum siz cevabını verin ?

aksam fcede konuştuk bana benimle mutlu oldugu kadar kimseyle olmayacagını kimseyle bnimle yasadığı aşkı yasamayacagını söledi 2 haftdr ayrıyız tabi. Sabah da ögrendimki baskasıyla cıkyo bende aradım sordum oda evet dedi senn yaptığın kahpeliktir adiliktir olum dedim allah belanı versin dedim kapattım . Sizce buna ne demeli?

0|1
4|28

En İyi Erkek Görüşü

• Off Off eski sevgilin çok karaktersizmiş Allah yardımcın olsun kardeşim

0|0
    0|0
    • aynen öyle baskasyla cıkabilirde hem yeni ayrılmışsın hmde bole bir tawır tam kahpeymiş :)

Erkekler Ne Diyor 27

• Yavşak denir.

1|0
    0|0
  • az demişsin de. neyse muhatap olup canını sıkma. bak keyfine bir dahakine uyanık ol.

0|0
    0|0
  • sen zaten denilcekleri demişsin.afferin.bırak kendi haline.takılsın haspam

1|0
    0|0
  • gereken hakaret tamlamalarını kurmussun daha yapıcak bisey yok herseyde bir hayır vardır ki daha en basında ne karakterde bir insan oldugunu görmüssün bundan sonrası kaldıgın yerden devam et böyle birini tanıdıgını unut ve keyfine bak

0|1
    0|0
  • Bence yanlış tercih yapmışsın kadınların çoğu dış görünüşe aldanıyor karakterini öğrenmeye çalışmıyor bu yüzden de hayal kırıklığına uğruyor. Bu insandan kurtulduğuna şükret ve insanın karakterine önem vererek tanımaya çalış.

0|0
    0|0
  • benim de arabam servise cekilince cok lazim olunca ya bir arkadastan odunc aliyorum ya da araba kiraliyorum. en kotu taksiye biniyorum. sonra servisten cikinca arabama biniyorum yine. bunda alinacak ne var ki?

0|0
    0|0
  • eski sevgilin gerçeketen katıksız o...çocuğuymuş...böyle bir şey olamaz...siz kızların en büyük hatası nedir biliyormusun?karşısındaki erkeğe olacağından fazla güvenmek sahiplenmek...

0|0
    0|0
  • tanımadığım bir adam için terbiyemi bozamıcam şimdi:)

0|0
    0|0
  • Bu soruya verilebilecek yanıt dahi bulamıyorum,sen de bulamamışsın zaten...:)

0|0
    0|0
  • Valla söylediklerine ek olarak bütün küfürler yazılabilir ama öyle bir adamın seviyesine inmeye gerek yok*et i*neyi gitsin adi piç...

0|0
    0|0
  • hahaha :)

çok ucuz bir aldatma kandırma yöntemi :)

link

ama lütfen bunu tüm erkeklere maletmiyelim .

bir dahakine daha dikkatli olucaksın.

0|0
    0|0
  • i*ne dıos bız

0|0
    0|0
  • Seni de istiyo onu da demeli .

0|0
    0|0
  • iyi yapmışsın şerefsiz şerefsizdir..Kurtulmuşsun en kısa sürede iyi ki canını yakmamış kavat..Sanaldan tanıştıgınla pek bişey oldugu görülmemiştir zaten...

0|0
    0|0
  • demen gerekeni demişisin biz bişey demeyelim :)

0|0
    0|0
  • buna o adama denecek bir şey yok allahıneden bul demişsin zaten yazık sana erkek milleti yedeği alıp öyle format atıyor yapacak bir şey yok

0|0
    0|0
  • this is ergenus :D

1|0
    0|0
  • Çocuklaşmışsın meleğim ya, :)

0|0
    0|0
  • Evet edilik kahbelik ama şuda var bunu bilen sizsiniz çok bunalttıysan kaçmıştır

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey. Madem istiyordun, yollamayacak kaptırmayacaktın çocuğu. Fazla naz aşık usandırır.

0|0
    0|0
  • erken kurtulmuşsun:)

0|0
    0|0
  • Ebeni deseydin :) demedin mi...

0|0
    0|0
  • Diceni demissin zaten helal olsun

0|0
    0|0
  • söylenicek ne var hersey ortada

0|0
    0|0
  • Suçu inanan da aramalı.

0|0
    0|0
  • neden bir şeyler içip sakinleşmiyorsun?

0|0
    0|0
  • boyu devrilesice essek sipasi erkek degil mi hepsi ayni bunlarin !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Klasik erkek tiplemesi

0|0
    0|0
  • Sen adi görmemişsin ..

0|0
    0|0
  • ağzı olan konuşuyor işte

0|0
    0|0