Askerde terk edilseniz G? ERkekler bir bakın :)

Askerdeyken (1 bçk 2 senelk)kız arkadaşınız telefonda sizden ayrılmak istediğini söylüyor ve sizi terk ediyor . Bu kız hakkında ne düşünürsünüz ve askerlikten sonra size tekrar dönmek istese tepkiniz ne olur?

Güncellemeler:
Hayır arkadaşlarım benim böyle bir düşüncem yok bir arkadaşımın sevgilisinin başına gelmiş geri dönmek istiyebilceğini düşünnüyor o yüzden geri dönmek istiyebilceğini düşünnüyor o yüzden.

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• askere pek iyi gelmez. intihar olayları vs oluyordu. insanın zoruna gider oldu öyle arkadaşlardan. üzülüyor epeyce.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• aynısı başıma geldi allahtan çok anlayışlı komutanlarım vardı izin verdiler gidip konuşmuştum ama sakın yapma böyle bir niyetin varsa insan orda çok farklı ruh hallerinde olabiliyo vebalini ödeyemezsin

0|0
    0|0
  • Askerdeyken terkedileceğini bilir zaten erkek.Askerden geldikten sonra da farklı olur herşey gündeminde sen olmazsın.

0|0
    1|0
  • hep bir arkadasin basina gelir zaten. ah o arkadaslar ah

0|0
    0|0
  • hayrola? askerdekini yedege takican galiba. stepne hesabi. aferim

0|0
    0|0
  • askerlik yaparken çok intihar vakasına şahit oldum. aynı şey başıma gelse ve dönüşte barışmak istese barışırdım ama hiç ilgilenmez onu iyibi üzerdim

0|0
    0|0
  • çok kötü düşünürüm olur ben askerdeyken başkasına gitsin bn geldikten sonra tekrar bana benim öyle bir dünyam yok

0|0
    0|0
  • askerdeyken başkasına veriyor diye düşünürüm en sevmediğim tipli kızlar gelince kesin döverim orda yaşattığı acılar için

0|0
    0|0
  • Tacını takar cadde de gezdirim sadece hayallerimi yıksa iyi, cehennemde umutlarımı söndürmek gibi bişey kahpelik yani.

0|0
    0|0
  • Ben 3 aylık askerdim. Sevgilim aradı artık görüşmeyelim dedi. Çokta şeyimde dedim kapattım telefonu bir daha da adını bile ağzıma almadım...

0|0
    0|0
  • Vites koluyumuz ki bir ilerl bir geri gidecez?

0|1
    0|0
  • Küfürü basar geçerim

0|0
    0|0
  • Baska birini buldunu dusunuurum kabul etmem bidaha

0|0
    0|0
  • o benden duygularımı çalmış olurdu geldiğimdede bende hayattaki en önemli şeyini çalardım...

0|0
    0|0
  • terk mi ettin adamı ? terk etmeyi mi düşünyorsun mk doğru söyle

0|0
    0|0
  • Yüzüne tükürürüm. Ben yokken başkasına gönlü kaymış birinin yüzüne bile tükürülmez ya, neyse...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• şafak 20 iken bastım tekmeyi. şuan amatemde <3

1|0
    1|2
Yükleniyor...