18 yaşımda futbola başlayıp profesyonel olabilir miyim?

Ben 1.-2. Sınıfta felan Fenerbahçe de lisanslı futbol oynuyodum ama kulüp taşıbdığı için futbolu bıraktım. O zamanlarda çok yetenekliydim şimdide yeteneğim var ama kondisyonum yok ve biraz zayıfım. Futbolumu bilenler futbol zekası olduğunu söylüyolar ve teknik bir oyuncuyum. Sol ayakla oynamam en büyük avantajlardan. Çok hızlı koşarım. Sizce bu yaşta tekrar futbola başlayıp prof futbolcu olabilir miyim? Kendimi nasıl farkettirebilirm ve nereden nasıl başlamalıyım futbola cidden her türlü fedakarlığa hazırım. Çok teşekkürler şimdiden. (Gs-bjk li arkadaşlar lütfen takım olarak bakmadan sizden de objektif yorum istyorum.)

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• hırs ve istek olduktan sonra olur çok çalışırsan

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Jamie Vardy bile o kadar geç başlamadı lan.

0|1
    0|0
    • Nerden nasıl başlıyabilirim?

• Başlayamazsın, öyle kolay değil o işler. Hele günümüz futbol piyasasında, 14-15 yaşından itibaren klüp bünyesine alınıp sonra profesyonel yapılıyor gençler.

Öyle futbolu bıraktım, sonra bir daha başlasam nasıl olur demekle olmuyor.

Ki yetenek falan da hikaye, Muhammet Demirci Messi'den halliceydi ama şimdi Norveç liginde bile kadroya giremiyor, niye çünkü fizik gücü ve altayapı eksiklerinden ötürü ki kendisi senelerdir profesyonel. Sen çıkmış futbolun altyapısını, taktik disiplinini eğitim bazında hiç tecrübe etmeden profesyonel olacaksın ha?

Çok yetenekliyim diyorsun ya, ikinci ligde bile ezim ezim ezilirsin profesyonel olsan.

O kadar meraklısınız şu spora biraz takip edin bari.

• Teşekkürler yorumun için

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...