Takım Tutan Fanatik kızlar sizce nasıl beyler?

Mesela ben çok fazla olmasada beşiktaşlıyım Ve maçları falan özetlerini izliyorum annem izletmiyor. Kankam-girl-la oturup maç dedikodusu yapiyoz öndeki kızlar mac ruj dedikodusu yapıyor. Farklıyız, sizce bu iyi mi?

0|0
515

En İyi Erkek Görüşü

• Gerçekten anlayan kızlara saygim var ama anlıyormuş gibi yapıp futbolu birkaç kelimeden ibaret sananlar itici

0|0
    0|0
    • Öyle değil ya bildiğin işte oturup maç konuşuyoruz korner falan onları tabiki biliyoruz yani şu gitmelimi falan öyle şeyler ara sıra erkeklerde katılıyor öyle işte.

• Yıldızlar da kayar :) beğenmedikleri üçüncülük beşincilik için yırtınıyorlar

• Aynen😂sürünsünler bakalım

En İyi Kız Görüşü

• Ruj hakkında konuşan kızlardan pekte farkınız yok

0|0
    0|0
    • O her kusurunu kapatma derdindeyken biz hobi derdindeyiz.

• Siyasette konuşuyoruz, sanat konuşmuyoruz çünki yetenek0.

• Sanat yetenek demek değil illa ki sinema da sanattır filmler üzerine yorum yapmakta sanat konuşmaktır mesela ama kaliteli filmlerden bahsediyorum tabi

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• Bana itici gelmez hatta sempatik bile geliyo :)

0|0
    0|0
  • sporun cinsiyeti yoktur bu çok doğrudur ama futbol erkek sporudur, kızların arasında anlayan anlamayan ayrımına girmiyeceğim çünkü vakit ayırdı mı her insan anlar birşeyler ama temel mantığını kavrayamaz kızlar, sadece meze olmurlar bence, erkek için spor konuşan hatun seksi tetikler kimse kıvarmasın burda -.-

0|0
    0|0
  • bence itici

0|0
    0|0
  • sarı dediğimde kırmızı diyen kız balığın yanındaki roka gibidir

1|0
    0|0
  • Harikalar. Tabi yapmacik degillerse

0|0
    0|0
  • Bir erkek olarak ben fanatik değilim fanatik kadınları değil fanatik insanları genel olarak anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • erkeği kadını yok bunun
    bence hepsi itici
    fanatik insanları sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Iticisiniz haci

0|0
    0|0
  • Cok anormal :)

0|0
    0|0
  • I ti ci

0|0
    0|0
  • İtici.

0|0
    0|0
  • her erkekte futbolu sevmez

0|0
    0|0
  • Süper ama fazla fanatiği iyi degil

0|0
    0|0
  • Ben fanatik Fenerliyim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bende Beşiktaşlıyım hemde en fanatiğinden. futbolu cok seviyorum, maçları kacırmıyorum, pes oynuyorum.

0|0
    0|0
  • Gıcıklar.

0|0
    0|0
  • Neresi iyi ya bilim hakkında felsefe hakkında konuşuyoruz desen çok iyi falan derim de maç konuşmanın neresi iyi allasen?

0|0
    0|0
  • bende fenerbahçeliyim maçları asla kaçırmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...