Kayınvalıdeme sevdıgım adam için katlanıyorum

kayınvalıdem dedım ama aılesı de var ... sizce bır aıle dugunune 1 ay kalmıs bır oğlunu kız annesıne kotuler mı ... para pul getırmez eve falan gıbı ... halbukı nişanlım abısının nısanının masraflarını bıle odedı evın faturalarını da kendısı yatırıyordu buna ragmen sorumsuz bır kişi gıbı anlar-tıldı anneme ustelık kendı anne babası tarafından ... dugunde yapılacak hıcbırseye ellerını surmedıler ... sürmuyorlar da ama onumuze taş koymaktan da vagecmıyorlar

1|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• o zaman katlanma bene onai.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• seni istemiyor.evlendikten sonra işin dahada zor..

0|0
    0|0
  • Gelin gelinliğinden kaynana kaynanalığından vazgeçmiyor. Tutmayın lan beni evde kalıcam ben :)

0|0
    0|0
    • :)

• yok ya kocam bana kıyamaz :P

• Evlendiğin gece görürüm nasıl kıyıyor :D

Kızlar Ne Diyor 2

• içgüdüsel olarak oluyor bunlar :D herkeste olur siz ikiniz anlaşın geri kalanı boşver

0|0
    0|0
    • hıc kaynanama bellı etmıyorum bu sıkıntılarımı ama yerı gelınce de gulerek soluorum ama artık cok abartttı oğlunu benım anneme kotuluyor ya

• oğlunun haberi var mı bunlardan ? bir öğrensin bakalım :)))

• var evet benım annem yemın verdırdı o yuzden donup hesap da soramıyor

• demekkı kadının bir sıkıntısı var senınle ılgılı bunu söylemek istmezdm ama bnce senı ıstemıyor

0|0
    0|0
    • bende öyle düşünüyorum nişanlıma da dedım neden bu şekılde davranıyor dıye ... herşeyı sorarak danıssarak yapmamıza ragmen bana bıse sormadınız dıyor artık dayanacak gucum kalmadı kendı aıleme karsı da çok mahcup oldum

• allah yardımcın olsun

• amın herkesın yardımcısı olsun allah

Yükleniyor...