Ayrılanlar geri döner mi

sevgilinzden ayrıldınız ama hep aynı ortamlardasınız bigün yine beraber olur musunz..yani ben seviglimle yeni ayrıldık daha doğrusu o bitirdi farklı bisebepten dolayı ama onun olduğu ortamlara gidiyorum çünkü ablam onun en yakın arkadaşı ve onun olduğu yere gidiyor sence bir gün yine bana olan hisleri başlar mı ve yine çıkmak ister mi.gerçi halen duyguları aynı belli etirtiyo..ama nafile :(

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Sudan bir sebepten ayrılmışsanız geri dönme ihitmali var ama ciddi bir ayrılıksa bu sizinki zor bir ihtimal. Bu durumda ablanın onunla arkadaşlığını sürdürmesi pek doğru olmaz yoksa ablanla aranız açılır..

0|0
    0|0
    • aslında saçma bir nedenden dolayı bitti.ayrıca ablamla 2 yıldır arkadaşlar bazen beraber iş bile yapıyorlar benm yzümden aralrı açılsın istemem...ama dönermi bilmem..napsam ki :(

• ben çok üzülüyorum ama..onun beni saf gibi ortada bırkması zoruma gitti açıkçası...onun bana alık olmasını istiyorum ama sadece dua etmekle yetinyorum

• Nasıl bir tarzın var bilmiyorum ama tarzını değiştir aşık edersin.

Erkekler Ne Diyor 4

• ayrılanlar döner döner

1|0
    0|0
  • sen ona arkdaşça davranmassan yakınlık belirtileri gösterirsen oda sana farklı davranır bence

0|0
    0|0
    • nasıl yani nasıl davranmam gerek?

• bu aralar çok zıttız ama

• o zaman sen nola zıt olmamaya çalş ona farklı davran belki bu işe yarayabilir

• geri dönüşler asla ilk seferkinin heyecanını vermez ama...

0|0
    0|0
  • ben hiç geri dönmedim o.O

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• eğer gerçekten sudan sebep ise ayrılık sebebiniz dönme olasılığı var :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...