Kapalı kadınlara bakış açınız nedir ve ben bu durumu nasıl atlatabilirim?

Yolda yürürken, alışveriş merkezlerinde vs insanların kapalıyım diye bana nefretle baktığını düşünüyorum. Halbuki öyle olduğunu sanmıyorum ama kendimi ikna edemiyorum bu konuda. Mesela açık bir kızın yaptığı bir davranış önemsenmezken aynı şeyi kapalı biri yapınca hemen eleştiriliyor. Ben de diğer insanlar gibi eğlenmeyi istiyorum ama yaptığım her hareket toplumca olumsuz eleştiri alıyor bence. Sizler peki hiç bu şekilde "eleştirici" gözle veya nefretle bakıyor musunuz? Lütfen kaba cevaplar vermeyin, iyi günler.

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• ben kapalı bayanları severim.hiç bir zaman da o gözle bakmadım.kapandı diye hayatlarını ortadan ikiye bölmüyolar.dikkat etmeleri gereken hareketler var ancak bu da seni ilgilendirir.bizim toplumumuzun hepsi eleştirmen zaten.bi baş örtüsü düşmanları var bir de yobaz insanlar var.. sen istediğini yap allahla senin arandaki mesele

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kapalı severım cok

1|0
    0|0
  • hiç üzme kendini sen kendini bildiğin sürece dışarıdan kmseyi ilgilendirmez bu ayrıca tessettürlü olmanda güzel bişey allah yolunda ilerlemen.

1|0
    0|0
  • Kapalılar dini hassaiyeti daha fazla olan insanlardır gözüyle bakıldığı için bununla karşılaşıyırsunuz. evet doğrudur. ama helal olan şeyleri yapıp haramdan uzak durmanız vicdanınızı rahatlatacaktır.

1|0
    0|0
  • hayır hiç kimseye nefretle bakmıyorum. kapalılara da açıklara da hiç bir insana nefretle bakmıyorum. insanların dilediklerine inanıp buna göre yaşamaları beni rahatsız etmiyo. hem de hiç takılmıyorum böyle şeylere.

0|0
    0|0
  • artık hepsinden nefret ediyorum... lafım ona şu çarşaflılara.

0|0
    0|0
  • Kapalı dolu etraf..

senin dediklerini açık olan kadınlar yaşamaya başladı..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• oyle dusunme kapaliysan ve bunu hakkiyla beceriyorsan mutlu olmalisin tesetture girmek bence cok buyuk sorumluluk ister ben mesela o buyuk sorumlulugu alamam suannki dusuncelerime gore insanlar genelde basini ortup kicini acanlari elestiriyor ne yalan soyliym acigim ama o tarz kapalilari bende elestiriyorum

1|0
    0|0
  • Başkalarının ne düşündüğünü bu kadar önemseme.Davranışlarını başkalarına göre şekillendirme,senin için doğru neyse onu yap.

1|0
    0|0
  • Doğru diyorsun kapalı kadınlar çok çekiyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...