3 hafta sonra mezuniyetim var?

arkadaşlar boyum 1.58 kilom 60 bacaklarımkalın kalçam otomatik olarak büyük belim ince göğsüm büyük kolum kalın amabacaklarım kalın olduğu için elbiseler hiç bir türlü tam olarak yakıştıramıyorum bacaklarımı acil incelttmem lazım ne yapabilirim vücut hatlarım göğüs 88 bel 62 alt kısım 104

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kalın diyorsun ama kalça 104 , büyük diyorsun göğüs 88
    Bunlar çok abartılacak büyüklükte ölçüler değil ülkemiz geneline bakarsan
    Kol ve bacak kalınlığın da böyle abartıysa hiç kafaya takılacak bir durum yok

0|0
    0|0
    • ya zaten şişko değilim ama kısa olduğum için çok harika değil bacaklarım kalın

• teşekkür etttim :)

• Yardımcı olabildiysem ne mutlu

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• O kiloyla ince olmasını bekleme zaten.3 hafta nerdeyse hiçbir şey yemicen anca öyle biraz fark eder başka yolu yok

0|0
    0|0
  • gögüs estetigi yaptır :)

0|0
    0|0
  • Bol squat ve yürüyüş beslenmede ise hamurisini kes yağı azalt protein ağırlıklı bir beslenmeyle yalnız sadece protein değil dengeli bir biçimde karbonhidrat alımı da şart çünkü. 2-3 ayda güzel değişimler alabilirsin. Sonuç bacaklar incelir kalça sıkılaşır.

0|0
    0|0
  • Ow popo meme jsks

0|0
    0|0
  • Çok zor ama sıkı bir spor programına girersen tabiki incelme olur ama istedigin incelme olmayacaktir başla en azından bu vesileyle mezuniyet törenine olmasa da hayatının geri kalanında fit bir vucuda sayıp olabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Cıddı olamassınn ya cok cekıcısındır 😉😉

0|0
    0|0
  • Vucut super gormek isterim

0|0
    0|0
  • Bilekler kalın mı peki parmaklar?

0|0
    0|0
    • normal aşırı ince değil şişko da değil

• Bizene senin mezuniyetinden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• yürüyüş+ limonlu su+ ekmeği bırak onun harıcı squat bebeğim

0|0
    0|0
    • kesin çözüm diyosun

• lys öğrencisiyim yürümeye çokvaktim olmuyor :)

• bende lys tayfasıyım. ygs sıralaman nasıldı? yani bende etkili oldu bu yöntem..

Yükleniyor...