Galatasaray Teknik Direktörü Riekerink Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Geçici teknik direktörlük görevinde ama bence Gsnin bu seneki en iyi hocası. Takım yenilse bile futbol olarak üst seviyeye ulaştığını belli ediyor. Takım rahat pas yapıyor. Bence Riekerink bu kadroya göre iyi işler yapıyor

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• bu kadroya göre derliyor toparlıyor adam, belki fırsat verilse iyi kadroda işte yapar ama bu fırsat verilmeyecek bence görnderecekler gibime geliyor, genelde herkes kapasitesiz muamele yapmış bu teknik adama ama kapasitesi hakkında net bir şeyler söylemek şu aşamada yanıltıcı olur erken konuşuyor millet...

1|0
    0|0
    • Şans vermezsen adam nasil kapasite edinebilirki zaten

• öyle tabi ama gs pek şans vermez tahminimce sabrsız davranacak bu konuda yeni teknik adam arayışına girecek...

En İyi Kız Görüşü

• aynen dogru oyunculari oynatiyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Elinde malzeme belli ama yine de büyük takim çalıştıracak kariyere sahip değil

0|0
    0|0
    • Herşey kariyermi mesala neden illaki kariyer diyip Denizli gibi pili bitmiş hocalara tonla para veriyoruz. Bence Denizliden kat ve kat daha iyi

• Kimse karnında tecrübeli olmaz bunun yeri hedefi küçük takımlardır , önce onları çalıştırırsin sonra büyük takim
      Lucescu ligi iyi bilen nadir yabancılardan , basarili olur. Bu arada sen neden gizlisin bu ilk gizli sorun değil çünkü

• Gizli olmadığım zaman o kadar saçma mesajlar aliyorumki yok sen futboldan anliyormusun falan filan o bakımdan sporda Galatasaray hakkındaki soruları hep gizli soruyorum

• iş yapmaz gs yi çalıştırabilcek bir antrenör değil

0|0
    0|0
  • yok gecici ya sizin yönetim kurulun degişmesi lazım
    artık şu mantıktan vazgecin illa galatsaray lisesi mezunu olmak zorunlu olmasın

0|0
    0|0
  • iyi bir teknik adam

0|0
    0|0
  • İyi yendik :D

0|0
    0|0
  • Galatasaraylıyim tanımıyorum :) isminden kaynaklı sanırım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0