Zayıflarken etlerimin yumuşaması normal mi?

1 aydır 4kg verdim dahada çok vermek istiyorum yürüyüş ve biraz da yemeden kısarak.Ama sorun şu ki sıkılaşarak zayıflamak isterdim etlerim yumuşadı.Bu normal mi zayıflarken?hergün yürüyorum toparlarmı sıkılaşırmıyım lütfen cevap verin bilenler

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• kaç kilosun bilmiyorum ama sanırım 65 filan olmalısın ve bu yağlar önce yumuşar sonra erir, bir süre daha devam eder bu yumuşaklık, daha sonrada inanılmaz bir hızda 5 ila 10 kilo verirsin. ama dikkat et kilolu olmak filan değil önemli olan sağlıklı olmaktır. ölçülerin kilon kaç

1|0
    0|0
    • bravo doğru tahmin 64-65 arası kg.m.abur cubur yiyorum her şeyi yiyorum abartmadan ve akşam yemeğinide 5 ten sonra yemiyorrum haftada 3-4 gün yürüyorum en az 45 dk. ve bebek arabsı ve kızım 15 kg onuda ittirerek.daha çok kg vermeliydim canım sıkılıyo.

• teşekkür.abur cubura devam 1 kg daha vermişim napim yemeyi seviorum :)

• paşa gönlün bilir :)

Erkekler Ne Diyor 15

• vücudunuz gerekli enerjiyi besinlerden alamayınca kaslarınızı parçalayarak gerekli ihtiyacını gerçekleştirmiş çok fazla kısmayın yemeklerden.

1|0
    0|0
    • yemeklerden kısmıyorum ki

• öylede kg alırım die korkuyorum.zaten 2kg.m kaldı verilecek .aslında iyi vermişim 5 haftada 6 kg oldu.sorun sıkılaşmak işte onuda halledicem azimliyim :)

• kas yapınca biraz daha fazla kilo alırsınız fakat sıkılaşırsınız belirli bir kasa kadar

• yumuşaması tabi ki normal... sen nerenin sıkılaşmasını istiyorsan oralarını çalıştırmalısın. sadece yürüyüşle kilo verirsin...

1|0
    0|0
  • boyun ve kilon kaç?

1|0
    0|0
  • yapman gerenken spordan önce açma germeyi ihmal etmemek ve en az 10 dakika yapman lazım her sabah uyandığında ve spora başlarken unutma en az 10 dakika . yapman gereken hareketleri internetten kolaylık la görebilirsin ister resim olsun ister video çok açık ve kolaylar simdiden iyi çalısmalarr :)

0|0
    0|0
  • düzelir zamanla

0|0
    0|0
  • aşarı sarkama yoksa toparlanırsın

0|0
    1|0
  • kasların gitmiş

0|0
    0|0
  • normal zaten zayıfladığında etler yumuşar ama belli bir süre sonra tam kilona geldiğinde etler sıkılaşır tabi bu arada spora devam et...

0|0
    0|0
  • Eğer karbonhidratı hayatınızdan tamamiyle kaldırdıysanız.Vücudunuzdada fazla yağ yoksa,vücut enerji olarak kaslarınızı parçalayabilir.

0|0
    0|0
    • karbnhidraı kaldırmadım hiçbişeyi kldırmadım her itediğim abartmadn yiyrum

• Duzensiz kg vermenden kaynaklaniyordur fitnes yap bnce :) yoksa derin çok sarkmaya devam etcek

0|0
    0|0
  • fıtness yapmalısın.

0|0
    0|0
  • Yürümek yetmez sıkılaşmak için..

0|0
    0|0
  • :) biz yumuşak yumuşak severiz :) öyle kal sen :)

0|0
    0|0
  • Sıkılaşması için spor yapman lazım

0|0
    0|0
  • Pilates yapmalısın.

1|0
    0|0
    • pilates diyetsiz de sıkılaştırır mı

• Evet

• tamam pilatesde yapıcam yürüycemde disk te aldım bel için ortaya karışık olsun ne varsa bakalım ne çıkacak ortaya 2 kg kaldı

Kızlar Ne Diyor 3

• tabıkı yumusar ama 4 kılodan yumusucanı sanmıyorum o cok kılo verenler ıcın geceerlı

0|0
    0|0
    • valla yumuşadı.eşim dioki önce yumuşar sonra yağlar gider dio bilmiorum.daha 1 ay oldu.

• tabiki canım

0|0
    0|0
  • cunku yemek yememısın ağırlıklı olarak yemeğini yiceksın cooook fazla spor yapıcaksın böylede kaslarından gitmez yağlarından gider kaslarından gidince hem yumusama hem selülit artar ve kısa sürede verdiğin kiloyu 2 3 kat geri alırsın yumusama nedenı budurr

0|0
    0|0
Yükleniyor...