Siz olsanız ne yapardınız ?

Çalıştığınız bir yer var .. banka .. malesef iş arkadasınızla aranızda bir mesela oldu .. önceden o sizden siz ondan hoşlandınız görüştünüz sonra ayrıldnız .. daha sonra aranızda tekrar bı görüşme oldu kı karsınızda kı sızden hala hoşlanyor .. Yanı o benden hala hoşlanıor ve bellı edıyor .. Ama ben ona burda herkes benım ıcın nasılsa sende öylesn dedım .. Bunu dedıkten sonra yarın ılk kez işe gideceğim ve yanyana oturuyoruz .. Çok utanıyorum .. Sırf bu yuzden işe gitmek içimden gelmiyor ne yapmalıyım :S ?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• işten ayrıl

0|0
    0|0
    • :( zaten 1 Ay sonra gıdıyorum oda bılıyor

Erkekler Ne Diyor 3

• eğer ona olan duyguların gerçekten bitmişsse...şöyle yap...normal iş arkdaşı moduna gir..bu olaylar hiçbiri olmadan önce nasıl davraıyorsan öyle dvran...eminim bir müddet sonra o da senden ümidi kesecektir...

0|0
    0|0
    • öyle mı yapayım ? :S çok utanıyorum ben bılemezsın .. o yokmus gıbıde davranamıyorum yanyanasın birinde konusmazsan diğerinde konusuyorsun ... En iyisi kendımden emın bı sekılde yarın işe gidip normal davranmak

• öyle yapıcam ama çok utanıyorum .. bak ne oldu bılıyor musun bunun bende tel . numarası yoktu ben one gecen hafta mesaj attım kı telefonum orada kalmıs kaldır çekmeceye grş yazdım kımsın falan dedı aradı sonra cevap verdım nereden aldın numaramı dedı hatırlamıorum dedım ama cıdden hatırlamıordum sonradan aklıma geldı sence yarın nereden telefonuma geldıgını numarasının söylemelımıyım yalnız kaldıgımızda ?

• o hatırladığın cevabı ver hem gerekçen olur...

• bankadan istifa ederdim gizli:D

0|0
    0|0
  • Kendinden utanmalısın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 1 ay dha sabret bacım gidecekmişsin zaten

0|0
    0|0
    • canımm çok utanıyorum ben bılemezsın .. o yokmus gıbıde davranamıyorum yanyanasın birinde konusmazsan diğerinde konusuyorsun ... En iyisi kendımden emın bı sekılde yarın işe gidip normal davranmak :(

• ewt normal davran hiçbişi yokmuş gibi

Yükleniyor...