Ne yapacağım bilmiyorum kafam çok karışık?

Ben zayiflamak istiyorum ama cidden burda duzgun bir spor salonu yok bir tane buldum orda hep erkek var ve ben toplum icine girmekten utaniyorum ozelliklede erkeklerin oldugu yere bir spor salonu daha var kizlar var hep ama burasida haftada 4 gün acik sadece ve birde kosu bandina binmemize sadece 10 dk izin veriyorlar sacmalik ama digerlerine istetigimiz kdr binebiliriz ama birde sure var sadece 40 dk durabiliyoruz salonda napcam ben

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ama ama. Ama sende kosu yap. zaten spor salonunda olsan kosu bandi ve bisiklete bineceksin. onun yerine disarida kosu yapabilirsin

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Salona gitmen sart degil. Yediklerine dikkat et, evde ip atla, belirli saatlerde yuruyuse git cok fazla etkileri olur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• olaya farklı açıdan bak mayk haftada 4 gün 40 dk başlangıçta gayet iyi. ilk bir ay 4 gün 40 dk bisiklet sür ve zayıfla sonraki ay 40 dk ağırlık çalış. güzel bir program olur ya da 2gün ağırlık 2 gün bisiklet sür bak bu daha güzel oldu :)

0|0
    0|0
  • 10dk mi izin veriyorlar turkiyedde spor ne kdr geri ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim gittiğim spor salonu da öyle. Koşu bandına 10 dakika izin verme sebepleri ısınman için. Daha sonra bölgesel olarak sıkılaşmaya başlamalısın.

0|0
    0|0
    • Toplam 40 dk spor yapmamiza izin veriyorlar ama 10 kosu bandinda kossam sonra bisiklete falan binsem işe yarar mi acaba

• Aynen kesinlikle yarar. 10 dk bisiklet, 10 dk koşu yap. Kalan vakti aletleri kullanarak geçir. Evde de basen, bacak vs için squat hareketini yap. Felaket inceltiyorr. Mekik çek bir de

• B fit yok mu? Tek bayanlar için. Araştır bakalım. Varsa git

0|0
    0|0
Yükleniyor...