Spor Yapanlara Ufak Bir Soru?

Selam herkese, yaşım 19 yaklaşık 4 senedir vücut geliştirme yapıyorum. Daha önceden şöyle birşey duymuştum

''Ağırlık çalışanların yüz hatları git gide dahada belirginleşir ve daha keskin hatlara sahip olur'' yani daha çıkık elmacık kemikleri, daha belirgin bir çene kemiği vs gibi. Bildiğim kadarıyla salgılanan testestoron hormonu sayesinde yüz gün geçtikçe böyle bir değişikliğe uğruyor. Bu doğrumudur? Ben çünkü kendimde yavaş yavaş belirtilerini görüyor gibiyim ( elmacık ve çene kemiklerim önceki zamanlara göre dahada belirgin olmaya başladı ) veya banamı öyle geliyor bilmiyorum? :D Spor Yapanlara Ufak Bir Soru ?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Yag oranin dustuyse elmacik kemikleri belirginlesir yag orani ayni zamanda yuzdende azaldigi icin degisim olur ve deri incelenir steroid kullananlarinda simalari degisiyor kilo verdigin icin yüz hatlarin belirgindir before after resim koysaydinda yorumlasaydik belkide algida yanilmadir psikolojik olarak oyle goruyorsundur :)

0|1
    0|0
    • Olabilir tabi genelde ağırlık kaldıran adamlarda böyle bir değişim var bu yüzden dikkatimi çekti tabi :D Kilo vermedim gerçi tam aksine birkaç kilo aldım. Algıda yanılmada olabilir tabi :D

En İyi Erkek Görüşü

• Vucut calismaya harcadigin enerjinin yarisi kadar da beyin calisirsan oldun demektir...

0|1
    0|0
    • Böyle birşey yazmanın ne alemi var anlamadım doğrusu? Derdiniz insanlaramı sataşmak? :D Bilginiz yoksa konuşmayın susun en iyisi.

• Hadi bakalim, kolay gelsin. Sen yine kimyasallardan uzak dur.

• Teşekkürler kimyasal yok hiçbir şekilde zaten :D

Kızlar Ne Diyor 1

• Olabilir ben de yanaktan kilo veririm, ayni durum sayilir biraz

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Doğru, ama asıl nedeni testosteronla alakalı değil. Işin sırrı vücuttaki yağ oranını minimuma düşürmekten geçiyor. Tıpkı abdominallerin belirmesi gibi yani pek bir farkı yok

0|1
    0|0
  • Kemik yapın irsidir değişmez. Sen sadece kilo aldığın ya da verdiğin için bir değişiklik hissetmissindir. Bende spor yaparım ama surat aynı yine tipsiz yine tiodiz.

0|1
    0|0
  • hacı nu bilmiyomda yuzde yag kalmadıgından gülünce falan çok kırışık bir surat oluyor

0|1
    0|0
    • Evet öyle ama karizmada durmuyor değil :D Yüz hatlarının belirgin olması bence iyi birşey erkek için.

• ee orası oyle ama çok ilerletince bir yerden sonra yaşlı gibi duruyo abartı olmıcak yani :D

Yükleniyor...