Bisiklet uzmanlarına sorum var: Bisiklet alırken nelere dikkat etmeliyim?

bisiklet almak istiyorum, şehirde ve yakın kırsalda binmek için. Bütçem max. 400. Hangi marka almalıyım, kimden uzak durmalıyım, neye dikkat etmeliyim? Süspansiyon olmalı mı? Daha önce hiç vitesli bisiklet kullanmadım, boyum 180.

Güncellemeler:
peki btwin rockrider 5.0 nasıl? Decathlon satıyor
ya arkadaşlar sağolun da neden ısrarla pahalı önerilerde bulunuyorsunuz? Bütçe 400 diyorum. Neymiş? Dört-yüz!
pekala, kron xc 150 almaya karar verdim. Pazarlıkla 450 diyorum. Belki disk fren falan taktrırım, maşası da kıytırıkmış, bakıcaz artık. Yerli malı yurdun malı.

0|0
3|20

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Tamam bütçe 400 anladım ama 400 e önerebileceğim bir bisiklet yok malesef. Biraz bekleyip, üstüne ilave ederek salcano almanı öneririm. Şehir bisikleti serisinden olmasına dikkat et.

0|1
    0|0
    • Çok haklı.

• 260'a falan da var salcano, bana biraz dandik bir marka gibi geliyor nedense, çocukluğumda stv'de çıkardı reklamları belki de ondandır:) şehir bisikleti kırsalda (polonezköy falan) zarar görmez mi?

• bi itirafta bulunacağım şimdi :D ben bisiklet süremiyorum :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• 0|1
    0|0
  • Alabileceginin en iyisi link

0|1
    0|0
  • hafif malzemeden olacak tuttunmu tek elinle kaldıracaksın ve göbek yaylı olmasın yokuşda yoruyor insanı iniş bisikleti olarak geçiyor ... salcano excell link

0|1
    0|0
  • Kırsalda bineceksen markayı da süspansiyonu da boşver. Muhakkak üzerindeki lastikler patlamaya karşı dirençli olsun. 300 tl' yi bisiklete ver 100 tl'yi lastiğe. Zaten bütçen sınırlı bir de sürekli lastik patlamasıyla uğraşma.

0|1
    0|0
  • Bianki marka sade. süspansiyon riskli.Boyuna göre ayarla seleyı yukarda tut..

0|1
    0|0
  • dağ bisikleti al her yerde sürersin :D valla bizim oraya küçük yer satılan markalarda doğal olarak az o yüzden bir marka söylüyemiycem ama umit bisikletten uzak dur nede olsa türk malı :D

0|0
    0|0
  • Ayırdğın bütçe kullanılabilir bisiklet için çok düşük... 2. el bisiklet almanı öneririm. ve 24 vites üstü tercih etmelisin. Bisiklet alırken mutlaka kadro boyuna uygunluğuna iyi bak...

0|0
    0|0
  • O paraya ikinci ellere bak istediğin gibi birşeyi bulamazsın 18" kadro alacaksın sedona ve scoot da güzel modeller var kron muydu neydi oda olabilir frenler disk olmak zorunda değil kadro ve jantlar önemli

not:keşke kışın alsaydın şimdi sezon açıldı pek ikram yapmazlar

0|0
    0|0
  • Bisan al bisan ;)

0|0
    0|0
  • Hocam rockrider kullanmadım. Specialized bisiklet kullandım sadece o da bütçenizi aşar. Kronların ön maşaları sorunlu olabiliyor diye okumuştum forumlardan. İkinci el scott ya da trek bulamaz mısınız 450'ye ?

0|0
    0|0
    • bakayım ama sanmıyorum bulabileceğimi... Bir de aradaki farkı bir göreyim diyorum, yıllar sonra ilk defa bisiklet kullanacağım, belki de fark etmem bile.

• Bende orbis abant var hala duruyor hiç binmedim çift amörtisör satacagım internet sitelerine koyup duruyor dükkanda oyle..

0|0
    0|0
  • Süspansiyon olmalı. Bianchi veya Castello marka alman senin için çok daha iyi olacaktır.

0|0
    0|0
  • www.atillabisiklet.com

0|0
    0|0
  • Bisan vardı bir zamanlar

gazete veriyordu

iyi markaydı hala dönerciler servis için kullanıyor mk :D

salcano al sağlam markadır.

0|0
    0|0
  • janatlarına bak, direksiyonuna bak (: vitesleri geçiyormu ona bak. garantisi var mıonu ögren dümdüz devam :p

0|0
    0|1
  • Bisan alabilirsin. Ben birkaç yıl sonra Salcano alacağım, kafaya koydum

0|0
    0|0
  • koltuğuna dikkat et sağlam olsun sonra çıkar mıkar mazallah.

0|0
    0|1
  • eski tarz beldesan bisiklet al birde ona bisiklet motoru taktır tamam,yalnız polise yakalanma yeter,

0|0
    0|1
  • 400'e iyi bisiklet bulamazsın.800-900'e iyi bisikletler var.

0|0
    0|0
  • Ben de başlamayı düşünüyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...