Galatasaraylı futbolcular neden faul yapınca haberleri yokmuş gibi davranırlar

sarı kart gösterilir kim yaptı ben mi yaptım ne yaptım hiç bişey yapmadım gökhan zan iyi bir tokat salladı hakem kart gösterdi yapmadım diyor riera da faul yapıyor niye kart gösterdin ben yapmadım etmedim hakem iki saat anlatıyor ne yaptığını halen ben ne yaptım diyor gerçekten gsliler bunu yapmıyor mu

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• Ama bizim Faullerimiz sahaya yansımıyor

2|2
    0|1

Erkekler Ne Diyor 19

• Valla kız olmak zor zanaat, hem bu konu ile bir boktan anlamadığın bu kadar belli olsun, hemde sikko sikko tespitler zıç. Bunca şeyin arasından mantıklı olanı kes, sonra birde ona yorum yap. Valla zor iş.

Benim içinse, ne saçmalıyorsun kuzum diyebilirim ancak sana.

2|0
    1|1
  • eksi vermiş :D Ama kuzum hakem tamam diyorsa sorun yok.

HAkem okey misin? link

emre de pis pis sırıtıyor, bizdeki zencilere ırkçı küfürler eşliğinde.:D bir daha eksile, saçma tespitinin vişnesi olsun.

1|0
    1|0
  • bazıları yapıyor.formasının ağırlığına güvenerek

0|0
    0|0
  • ne alakası var be galatasarayla hangi bir futbolcu faul yaptım diyor onu söyle sene biz şikiyleşe şukayla işi olmayan tkaımız bırakın bu işi zaten şampiyon etmemek için fedarasyon herşey yapıyor demirören istifa türk futbolu kara günlerden kurtulsun artık

0|0
    0|0
  • Sadece galatasaraylı futbolcular değil şimdi adamın sinirini bozma bütün futbolcular öyle yapar durduk yere faul yemesin kart yemesin diye. Farkında olup takımı zarara sokmak kim ister ?

1|0
    1|0
  • yav he he.

0|0
    0|0
  • kadınlar kadınlarrr. ne garıpsıznız la. şu dusundugu seye bak

1|0
    0|0
  • gs lıkle ne alakasıs var

0|0
    0|0
  • Ya biraksana futbolun dogasi bu herkes oyle sen ne anlion konusuon

2|1
    0|0
  • Fenerbahçelimisin...

1|0
    0|0
  • haberim yokmuş gibi yap panpa

2|0
    0|0
  • ne faulü faul ne arar bazarda :D

0|0
    0|0
  • Desene sen suna kisacikcaktan gs dusmaniyim diye uzatma bu kadar :)

1|1
    0|0
  • galatasaray bu herşey beklenirr

1|1
    2|1
  • Galatasaray'ın yaptığını çorumlular yapmaz, şuna bak :/

0|0
    1|0
  • adres ver gelelim panpa

0|0
    0|0
  • Hakemi yanıltacaklarını sanıyorlar

0|0
    0|0
  • Az faul veriliyor ona da katlansınlar

0|0
    0|0
  • gökhan vurmadıki, ama vurmasa bile kart gerekiyordu.

Riera'ya erken gösterdi için öyle tepki vermiştir.

ona bakarsan her faul de karabüsporlu futbolcular itiraz etti alayıda faul

bir tanesi meloyu biçti, adam ben bişi yapmadım dedi yedi sarıyı hala konuşuyordu dangalak

siz taraflı bakmaya devam edin kız milleti ne anlar futboldan, son 2 senedir formalarla fotoğraf çekinen kızlar felan önceden nerdeydiniz?neden moda oldu?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Türkiye liginde bunu çok görüyoruz ama şu da bir gerçekki gs futbolcularda bu örnek daha fazladır.eskiden beri süre gelen bir çok kişi var.bunu tüm gs liler biliyor ama kabul etmek istemiyorlar.mesela kendini yere atma konusunda burak yılmaz arif erdemin veliahtıdır.bunun sorumlusu bence fatih terimdir.iyi bir hocadır ama bu yönleri onu agresif ve hırçın yapıyor.bu da doğal olarak futbolcularına yansıyor.sonra yanlış yaptıklarını bile doğru saymaya başlıyorlar.

0|0
    0|0
  • Heee bizim oyuncularımız yapıyo sadece...

2|2
    0|1
  • resmen terbiyesizlik ya.

0|1
    2|0
  • Haberim yokmuş gibi çek pampilo

2|0
    0|1
  • Hepsi yapıyor.

0|0
    0|0
Yükleniyor...