Türkiye Kupasını Galatasaray alır çünkü onun daha çok ihtiyacı var?

Ben böyle düşünüyorum. Eğer ilahi adalet varsa kupayı Galatasaray alır çünkü Galatasaray'ın çok daha fazla ihtiyacı var Avrupa cezasını silebilmek adına. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• ihtiyaca göre olmaz ki bu işler, mücadele edecek ve rakibinden daha iyi olmaya çalışacak, zor bir maç olacak gs için... ilahi adelet burda doğru kavram olmadı birde bu gibi durumlar için kullanılmaz yani, bir haksızlık mağduriyet varsa bunun en tepeden birnini düzeltmesi manasında kullanırılr , burda böyle bir durum yk :D

0|0
    0|0
    • Ama Galatasaray daha fazla isterse kupayı alır dimi?

• Neden galatasarayı iki yıl kupa dışında bırakmak istesin. Bu biraz ayıp değil mi çünkü Galatasaray da bir Türk takımı sonuçta.

• ben nebiliyim futbolun dinamikleriyle konuşuyorum sen başka bir gözle olayı ele alıyorsun seninkide bir görüş ama genel bakış açım bu...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 6

• İhtiyaç kredisi değil ki bu :) Ayrıca milyon dolarlar harcamış şampiyonluğu kaçırmış fb nin ihtiyacı daha çok

0|0
    0|0
  • İnş dediğin gibi olur Galatasarayımız alır kupayı hem avrupa ezası için hemde kötü sezonu kupa ile kapatmak için.

0|0
    0|0
  • Alsin yakisir

0|0
    0|0
    • Bİr de ben şöyle düşünüyorum, hangi takım maçı kazanmayı daha çok isterse yüzde 99 o takım kazanır o maçı.

• Fener galatasaraya bırakmaz gibi

0|0
    0|0
    • Ama Galatasaray Fenerbahçe'ye göre daha fazla ister kupayı ve bu nedenle Galatasaray alır dimi?

• Galatasaray beşiktaşa kendi sahasında yenildi ve şampiyon etti beşiktaşı bu yüzden fener bırakmayacak kupayı galatasaraya
      Bu arada kendimde galatasaraylıyım ama böyle durumlarda tarafsız olarak değerlendiririm her zaman

• Sana bişey diyimmi nah alır bu saatten sonra Fener nah bırakır o kupayı şampiyonluk kaçmış bide onu nah kaptırır. ihtiyaçla falan olmuyor bizimde 2 yıldır 1 şampiyonluğa ihtiyacımız var. hani nerede adalet herkese göre ihtiyaç var ne güzel.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe sezonu kupa ile kapatmak istiyor şampiyonluk gidince yani sözünde defans kötü biz hem atak yapıp hem defans yapabildiğimiz için kupayı Fenerbahçe alacaktır

0|0
    0|0
Yükleniyor...