Süper ligte oynayan profesyonel futbollcu sevgili nasil bulunabilir?

Süper ligte oynayan profesyonel futbollcu sevgili nasil bulunabilir? İlkokul döneminden beri sporcuyum ve spor dallari icinde ilgimi en cok futbollcular cekiyor bu aralar fakat amatörler degil iyi bir takimda oynamasi gerek nereden ve nasil bulunur :))

0|0
0|17

En İyi Erkek Görüşü

• PTT den istersen eğer seni tanistirabilirim tanıdığım çok topçu var ptt den görüşüp konusuyoruzda

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• düzgün düzenli maaşı olan bir erkek bul, çok para diye zengin futbolcuların 2-3 sevgilisi olup altlarına yatmayın ailenizede yazık, gerçi bu trol soru ama böyle kızlar yok değil...

0|0
    0|0
    • Sorum troll degil kesinlikle ciddiyim ayrica bir heves icin de degil bende kendi dalimda basarili bir sporcuyum esiminde meslegi bu olsun istiyorum zaten sporcu disinda sevgilim olamiyor finans kaynagi olarak gormuyorum futbollcu bir sevgilim olsun ve isindede basarili olsun istiyorum istegimde cok buyuk bir sey degil olabilir

• Onyargidan igreniyorum o yuzden aciklama yaptim karsidakinin kim oldugunu bilmeden tespit yapmaya alismissiniz ayrica seni neden durtecegim kriterlerime uymuyorsun

• olayı yumuşatıyım dedim niye bu kadar ciddiye alıyorsun eğlen biraz pembe, sor sorunu git fazlasını bekleyen yok zaten burda...

• Çok şey istiyorsun bakmazlar sana , sen pttden bul lig cikmasi yuksek ihtimal gorulen takimlardan , sonra o superlige cikar zengin olur.

0|0
    0|0
    • Zor ya ptt 1. ligden 2. lige duserler bende şansmi var ama buda olabilir en azindan yukselme ihtimali var belki daha iyi bir takima transfer olur zormudur 1. ligden süper ligteki bir takima transfer olmasi

• Cok basit bir taktik ya hem ustumuz kirlenmesin yaziktir :) takimin taraftari gibi davranip soru sormak olabilir besyo okuyorum mesela benim arastirma projem futbollcular ve onlarin bir tanesiyle roportaj yapmak vb bir bahane ile tanisilabilirmi yaratiliciligimi zorlayimmi mesela super ligden birine ulasiyorum ve kanser hastasi yigenim var ve tek hayali sizinle tanismak vb dramatik bir numara fenerbahce bu konuda cok yardimsever oldugunu biliyorum tutarmi ama sonu olan bir yalan olmasi şart :D :D

• O yeğen işi sakat ya , şöyle olsun zamanla geçer super ligdeki futbolculara karsi askin , az dişini sık.

• Parası olacak verdiğimin karşılığını alabileceğim birisi olsun diyorsun yani 😂😂

0|1
    0|0
  • Troll bir . soru gibi ama yinede cevaplamak istedim dediğin çok çok zor bir ihtimal zaten profesyonel bir sporcuysa sosyal medyadan senle diyaloga girmezki ☺

0|0
    0|0
    • Neden troll soru olsunki gayet ciddiyim bende profesyonel sporcuyum kendi dalimda milli sporcuyum ayrica sosyal medyadan diyaloga girer fakat ben sosyal medyayla degil bire bir tanismak istiyorum :D

• Zor ama umarım olur 😊

• Gece kulüplerinden çıkmayacaksın yataklarına gireceksin kendini aşık edeceksin reina, sorti masq, cahide ve frame genelde geliyorlar

0|0
    0|0
    • Bu arada kim olduğunu çözdüm 😀

• Hahahah :D ne kadarda takipci bir kisiligin var herkes hakkinda enformasyona sahipsin ayrica profiline suanda baktim sirtini eksik buldum sen nerdesin sendemi ankaradasin :)

• Takipçi değilim görmüştüm gördüğümü unutmam kolay kolay ben şu an sakaryada çalışıyorum ama normalde İstanbul, sırtım eksik mi 😀 model fiziği yapmaya çalışıyorum body yapmıyorum hacimle işim yok pek fazla

• Manken ve zengin isen o seni bulur ;)

0|0
    0|0
    • Manken veya zengin degilim ama mankenlerden daha iyi bir vucudum var :)

• Ben o kızlar yüzünden kızlarla arkadaşlık kuramiyorum edepsizlerle işimde yok zaten :)

• En iyisini yapiyosun oyleleriyle muhatap olmaya degmez :)

• bakkal mı

0|0
    0|0
  • Tesislerde bulursun bir kaç antreman A git gözüne kestir ;-)

0|0
    0|0
    • Antrenmanlarda izleyici olsam izlesem etkileme sansim nedir ki dikkat cekermiyim

• Ozelime aptal aptal yorumlar gelmemesi icin kendimi gizledim bu siteden beklentim yok mesaj kutumu doldurmalarinida istemiyorum o sebepten :) ben cirkin birisi olsam haddimi bilirim zaten ona gore isteklerim olurdu

• Birincisi mesaj kapatma işlemi zaten var ikinci herkes herşeyi ister isteyebilir özgürdür bazen olır bazen olmaz he güzel çirkin işine gelince şükür görüştüğüm kızlar çirkin değildi Güzeldi ama işte nasip kısmet işi herşey ;-) diyorum ya amacım seni aşağılamak değil sen dedin diye Yazdım he ilk görüşte bazen olur benim sana demek istediğim gözüne kestireceksin bıkmadan bekleyeceksin ee kendinide güveniyorsun ;-)

• ilan ver gazeteye ya da antremanlara git pankart yaptır :)

0|0
    0|0
    • Ohaa ya o kadarda olmaz :D

• Evet iste asik etme kismi kafama takiliyor bir sekilde iliskim olurda asik edermiyim onu bilmiyorum etmek icin ne yapmaliyim ya hepsi ucuz mankenlerle iliski icinde oluyor o mankenlerede ben bin basarim ama olay şu ünlü olmak ve herzaman objektif kamera karsisinda olabilmek taninmis bir kisi olmak iste tek sorun ve tek fark bu

• her şey olacagına varır

• soruya bakarmısınız abi ya ahahahaha :D ben amatörüm uyarmı :dd

0|0
    0|0
  • Neden iyi takım?

0|0
    0|0
    • Başarili olmasi yukselişte olmasi beni mutlu eder o yuzden iyi bir takim super ligde oynayan takimlar arasinda istiyorum belki ptt 1. ligde de olabilir

• Manyaksin

0|0
    0|0
  • sen de sporcu isen, hayatının geri kalanını beraber yaşamak istediğin kişi sporcu olmasın. düşündüğünün doğru olacağını öngörüyor olsan da hele ki profesyonel futbol da insanı çok çabuk harcarlar. kadınsan pek şansın kalmıyor. ortak arkadaşlar, mekanlar genelde tek gecelik uzun süreli olmayan ilişki biçimleri için kullanılıyor. elbette bazen ciddi ilişkiler de olmuyor değil. sporu anlayan, sporu hayatının bir yanında tutan ama asıl işi spor olmayan birisi ile çok daha mutlu olacağını düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Spor benim işim hayatima hep sporcular girdi yalnizca profesyonel futbollcu olmadi onceden fazla bir ilgim yoktu bu aralar futbollculara bir ilgim var tek deneyimlemedigim onlar oldugu icin olup olmayacagina iliskiye baslayarak karar verebilirim tecrube etmem lazim :D

• deneyim çok değerlidir.

• Kendi paranı kazanmayı denesen?

0|0
    0|0
    • Kendi parami zaten kazaniyorum trainerim bende sporcu oldugum icin esiminde sporcu olmasi sart cevrem hep sporcularla dolu zaten ama ilgimi futbollcular cekiyor sevgilim olacak kisinin dalinda basarili olmasini isterim bu sebepten süper lig dedim finan kaynagi olarak gormuyorum sadece mesleklerini begeniyorum

• hangi şehirde yaşıyosun?

0|0
    0|0
    • Ankara :)

• genç alt yapıdan a takıma çıkmış futbolculardan birini gözüne kestir, belki şansın tutar

• Evet yeniler olabilir aslinda ama yinede capkinlardir bilemiyorum kendi ilimdeki tesislere takilabilirim sehir disina cikamam sirf bu sebepten yani garanti bisey degil sonucta :)

• Reina da takil. Yabancılarin ilgisini çek bir gece sana cakmalarini sağla. Hamile kal. Sonrasını biliyorsun ;-)

0|0
    0|0
    • Adam akilli yorumla gelin mk

• En mantiklisi. Bu. Bak göreceksin dediğime geleceksin :)

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...