Beşiktaş sonunu getiremez diyenler şimdi ne düşünüyorlar?

Futbolun istatistiklerle oynandığını düşünen zeki arkadaşlar vardı. Beşiktaş son haftalar düşüşe geçer diyen , hatta daha da ileri gidip şerefli üçüncü olarak bitirir diyenler...

Böylesine iyi oynayan , oturmuş ve #kaliteli #oyunculardan oluşan kadroya sahip , tecrübeli #hoca ve mükemmel #stadiyla bu takımın şampiyon olacağını düşünmek çokta zor değildi aslında...

1|2
5|16

En İyi Kız Görüşü

• ağzına sağlık. Bizle uğraimayı çok seviyorlar ama cevabı bu sezon iyi verdik. Şampiyon biziz ! hepsine geçmiş olsun.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 15

• Bjknin huyuydu o son haftalarda düşüşe geçmek ama bu sezon dediğin gibi farklıydı sadece Fb ile çekişti ve şampiyon oldu diyebiliriz artık sadece fb varken şerefli 3. lük kim demiş merak ettim :) Her senede şerefli 3. lük olcak değil arada bir şampiyonda olcak illaki bjk :D Tebrikler hakettiniz.

0|1
    0|0
  • Ben 8 puan farkla şampiyon oluruz demiştim 1 ay önce. Bakalım 😎

0|1
    0|0
  • Ben sahsen senoldan o kadar da memnun degilim. Aklindaki sahaya yansimazsa ne yapacagini sasiriyor.

0|1
    0|0
    • 10 üzerinden 9 verebilirim , hataları elbet var ama bunu en alt seviyede tutması iyi. Ayrıca Lucescudan sonra ilk kez oyuna müdahaleleri benim dusundugumle neredeyse ayni şekilde yapan bir hoca , Özellikle Bilicin her mac kurtarıcı olarak cenk varken pektemek ve necip e abone olması canımı sıkıyordu

• @Fenerliyizbizz Evet Delgado'ya 30, Ricardinho'ya 20 milyon verdik ve 50 milyonluk transfer yaptik. hadi oradan git surdan kodumun mali.

• Tro fake yine mı geldi , adam rezil olmaktan bıkmadı dun pembe hesap açtı en sonunda

• yıllarca böyle oldu biraderim..
    Ama bu sene farklı olacaktı, şenol hoca vardı..
    başka türlü aynı filmi izlerdik..

0|1
    0|0
    • Etkenlerden birinin Şenol hoca olduğu başından belliydi zaten , buna rağmen eski filmin tekrarını beklediler

• #Maabedimiz yoktu başkan :)
    Sonunu getiremez diyenler başını gördü :D

0|1
    0|0
    • Başımız feda olsun onlara :)

• Ahaha :D aynen ;)
      Biz GS yebpuan kaybedersek hesapları yapanlar önce kendi maçlarını yensinler bedavadan 3bpuan gelmiyor :D

• Bizle uğraşmaktan ağlamaktan , kendi maçlarına konsantre olamadıklarını hocaları bile söyledi :)

• Sıkıntı yok sivas Beşiktaşı yener :))
    Olmadı kayseri yener
    Oda olmadı Cimbom yener dediler,
    Ama kendileri İstanbul Başakşehiri hiç saymadılar :))
    Neyse ya daha osmanlı bizi yener olmadı konya var o yener :)) yAV Hehe

0|1
    0|0
  • Şenol Güneş BJK başına geçtiği gün dedim bu takım şampiyon olacak ve oldu da.

0|1
    0|0
  • Hala aglilolar kfkf

0|1
    0|0
  • Boşverin onları onlara en iyi cevabı şampiyon olarak verdik Hep Beraber Gür Sesle

#ŞampiyonBeşiktaş

"O Sene Bu Sene Bundan Sonra Her Sene" 😉😘😎

0|1
    0|0
  • Tff nin Beşiktaş'tan 10 puan silmesini hayal ediyorlardır :)

0|1
    0|0
  • o sene bu sene bundan sonra hersene!!!))

0|1
    0|0
    • Senin ters totem oldu sonunda :)

• rehavete girmememiz lazım bak şaka zannetceksin ama oldu kaza golü yedik 0-1 osmanlı önde beraberlik gelir gelmez demiyorum 1-1e yatalım derler sıkıntı olmasın 2yi yersek çıkmaz valla çıkmaz sonra konya maçı final olur baskıyla yeniliriz

• Endişeye gerek yok , deli ibo fbnin belini büker , aksi halde kendi ipimizi kendimiz çekeriz ligde vodafone arenada bizi yenecek takim yok en kotu ihtimal 1 puan

• Hajajjjbsjsbsbs , çok temiz güldüm.

0|0
    0|0
  • beşiktaş sonunu getirdi diye

0|0
    0|0
  • Soylediklerine pişman olmuşlardır

0|1
    0|0
  • Bir trabzonlu olarak söylüyorum bu sene en iyi oynayan sizdiniz kalbim sizinleydi diğer iki büyüğün federasyonla kazanmasına fırsat vermediniz inşallah bizde bu düzeni yıkarız seneye bambaşka trabzonspor olacak

0|2
    0|0
Yükleniyor...