Emre Belezoğlu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Başakşehirin 2. golünden sonra Emre ve Semih.
Emre Belezoğlu hakkında ne düşünüyorsunuz?

1|1
3|20

En İyi Erkek Görüşü

• Sevinebilir tabi ki bu gayet normal ama sevinci oldukça abarttı bilerek.
    Bu adam milli maçta tüm spor basınına orta parmağını gösterdi, anlamadılar karakterini, daha doğrusu işlerine gelmedi laf etmek.
    Irkçılık yaptı, hepsi savunup, korumaya kalktı bunu.
    Azizin takım içinde ki ajanlığını yaptı, takımda sorun yarattı, birşey demediler.
    Her maç hakemlere ana avrat sövdü, hakemler dahil tüm fener camiası sahiplendi bunu.
    Galatasaraylılara hertürlü pisliği ve nankörlüğü yaptı, fenerlilerin hoşlarına gitti.
    Derbide Beşiktaş teknik direktörü Biliç'e ana avrat sövdü, sesleri çıkmadı, aksine alkışladılar bu adamı
    Teknik direktörü Aykut Kocaman'a omuz attı,"sen kimsin ki" dedi, birşey olmadı, aziz sahiplendi bunu.

O zaman bu yaptığınada kızmayacaksınız herzamanki gibi başını okşayın emrenin.
    Çünkü hakkettiniz !

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Biz zamanında Emrenin ne mal olduğunu söylerken, Fenerbahçeliler bize kızıp, kavga ediyorlardı bizle.
    eee ne oldu şimdi?
    Alın size sevgili Emreniz

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Düne kadar sadece fbliler severdi artik seveni kalmadı :)

1|0
    0|0
  • Fenerlyim ve iki durumdanda rahatsizlik duymuyorum basaksehir oyunculari ve istediklerini yapabilirler. Ulke olarak artik asin su sorunlari, adamlar kotu oynasada lafi cikcakdi iyi oynadilar ve takiplari uefa gitme konusunda ciddi bir avantaj kazandi sevinmek en dogal haklari. Semih sevinmedi diye gozumde saygi kazanmadi. Emre sevindi diye saygisizlikda bulunmadi.

1|0
    0|0
  • emreyi ne bilim eskiden beridir sevmiyorum. ne fenerli ne gsliyim. adam itici. antipatizm bakanı olsa yeri var. aziz amca ile beraber

1|0
    0|0
  • Emre galatasaraydan ayrildiktan sonra ne yaptigini herkes biliyor bunlari ondan beklemrk normal

1|0
    0|0
  • Fenew haketti çünkü emre istemedi gtmek futbolcu diilsem bile iderade kalym dedi gönderdiler onu fenew başkanı manewi duygulara önem wermeyen biri

1|0
    0|0
  • Kale direği girer inş.

1|0
    0|0
  • bif futbolcu bir takımda futbol oynadı diye şu an başka takımdayken futbolunru oynamamasnı beklemek saçma bir şey oynayacaktır tabi bunda sorun yok bence ama gol atıyorsa veya özellikle o gün genelde kaliteli oyuncular futbolun gereğini yapmış olurlar ama sevinç gösteri yapmaz eski takımına saygıdan dolayı bu bir dustürdur yapmak zorunlu değildir ama yaparsa saygınlıgı daha artar o futbolcunun...

0|0
    0|0
    • açıklamamda düzeltme yapacağım çünkü tv (ntv de) deki açklamanısı gördüm fener ile ilgili bir durum olmadığını beyan etmiş izlediğimdede samimi gördüm, çocugumla ilgili bir şeydi demiş samimi buldum açıklamasını dolayısıyla maksat aramıyorum, fenere hizmet etmiş biridir, hırçın ve agrasif bir futbolcudur ama buda futbolun içinde olan birşeydir sonuçta...

• Tam bir futbol cirkefi.

1|0
    0|0
  • O kim?

1|0
    0|0
  • Emre bir gs ama nankorlugu hep var

1|0
    0|0
  • Oc emre

1|0
    0|0
  • Pust. herifin teki sevmiyorm

1|0
    0|0
  • sahada işini yapıyor bazende işinden başka şeylerede burnunu sokuyor profosyonellik anlamanda yüzdelemek gerekirse 100/78 gibi bir sonuca ulaşabiliriz...

0|0
    0|0
  • normal bişey sevinmesii

0|0
    0|0
  • Normal şeyler bunlar

0|0
    0|0
  • Ya mal mısınız adam oğluma ömere el sallıyor emre bu kulübün gelecek sezonlarda antrönerö olacak salak salak düşüncelere giriyorsunuz

0|0
    0|0
  • kardeşim diyorum ben :)

0|0
    0|0
  • Cok iyi oynuyo bnce

0|0
    0|0
  • Anormal birşey yok.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2