Maradona mı ve Pele mi hangisi daha iyi?

dünya futbol otoriteleri yüzyıl oldu bu soruyu tartışıyor maradona mı iyi futbolcu pele mi iyi futbolcu hangisi sizin için daha iyi?

0|0
8|12

En İyi Kız Görüşü

• Maradona sanki daha Peleden daha iyi biraz.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• maradonaa .

0|0
    0|0
  • ikisisi de iyimiş zamanında ama maradona daha önde sanki

0|0
    0|0
  • Maradona bence...

1|0
    0|0
  • maradona messi :D

1|0
    0|0
  • Bence pele

0|0
    0|0
  • pele bence.

0|0
    0|0
  • Maradonayla kıyaslanabilecek futbolcu yoktur.Maradonayı ayrı tutup öyle bir sıralama yapmak gerekir.O sıralamada Messi ve Pele birincilik için çekişir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• pele daha iyi

0|0
    0|0
  • Maradona'nın maçlarını canlı izlemiş ve yaptığı işleri, başarılarını görmüş biri olarak MARADONA derim.

Pele günümüz futbolcusu olsaydı Cristiano Ronaldo tarzı bir futbolcu olurdu en fazla.

0|0
    0|0
  • Madonna diye okumusum yuzyilin hatasini yapcaktim az daha :D maradona golde atar oyunda kurar ama pele sadece gol atar anlayiverin.

1|0
    0|0
  • İkisininde mevki'leri ve stilleri farklı..

Maradona dünyanın en iyi oyun kurucularının başında, Pele ise dünyanın gelmiş geçmiş en iyi forveti..

0|0
    0|0
    • Ronaldo-R9'da Pele kadar yetenekli, hatta Marco Van Basten ve Di Steffano, Gerd Müller ve Zico'da hatta Thierry Henry'de Allah vergisi olarak Pele'den daha yeteneksiz değilller. Zidane'da nerdeyse Maradona kadar iyiydi. tabi bunlar benim görüşüm.

• link Bu golü paylaşıp gidiyorum :)

1|0
    0|0
  • maradonaaaaaa

0|0
    0|0
  • benım cocuklugumda ıokısıde aktıf oynuyordu ben pele`den yana oyunumu kullanamk ıstıyorum

0|0
    1|0
  • Ikiside değil la ronaldinho bence

0|0
    1|0
  • peleeeeee ...

0|0
    1|0
  • pele tabiki marado dünkü bebe

0|0
    1|0
  • babamgil hep pele diyor ben pek bilemiyorum ama sanki banada pele gibi geliyor

0|0
    1|0
  • Maradona daha iyi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...