Kaç tane atıyoruz fener sayın renktaşlarım?

Çok az kaldı ! Renktaşlarım sizin yorumlarınız neler bakalım? Kaç tane atıyoruz fener sayın renktaşlarım?

• 2-3 fark atarız
    0% (0)33% (1)17% (1)Oy Ver
  • 3-4 fark atarız
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • O değil 29 senemi olmuştu?
    100% (3)67% (2)83% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
fener'e olucak :D

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• dur kardeşim dur patlatıcaz onları hepmiz bekliyoruz. Bu arada burada Galatasaraylı olup maça gelmeyen de olmasın. O stad dolmalı 55 bin kişi olucaz tek vücut olucaz. Onlara uefadan sonra bir darbe de biz vuracağız. Valla gençlerbirliği maçını unuttum ben

0|1
    0|0
    • bilet bulamıyorumki ah ah bi bulsam 10 kişilik bagırıyorum :)

Kızlar Ne Diyor 7

• bir aslan miyav dedi... =)

0|0
    0|1
    • dikkat et o miyav diyen aslan sana gecirmesin

• ben yazdıklarıma cevap alamıyorum...neden acaba ? =)

hadi canım hadii dükkanın önünü kapatmayınız please =)

• sorumu sordunda cevap bekliyon lan ezme ?

• Hiç atamayın bence.

0|2
    0|0
  • c şıkkı

0|0
    0|0
  • hadı lan bız sıze atarız :)

0|0
    0|0
  • 2-1

0|0
    0|1
  • O değil 29 senemi olmuştu? ..

0|0
    0|0

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Son derece sürrealist bir soru olmuş bu. Ama merak etmeyin hiç. Ayaklarınızı yere indireceğiz her zaman olduğu gibi. :))

0|1
    0|0

• 7-0da olabilir 5-1de olabilir dostum o zmn :)

• Olabilir tabii ki ama ben genel istatistiklere baktığımda görüyorum ki biz bayağı bir üstünüz size karşı. Yani oranlarsak bizim bu maçı alma ihtimalimiz size göre bir hayli yüksek dostum. Galatasaray futbolcularının içten içe Fener maçlarını kaybedeceklerini düşünerek sahaya çıkmalarına sanırım psikolojide öğrenilmiş çaresizlik deniyor.:))))

• 21.yy da Kadıköy' de yapılan hiçbir lig maçında bırakın galibiyeti beraberlik bile alamamış gs taraftarı olarak oraya bir de D şıkkı eklemelisin bence :

D Oyla : Maçı berabere bitirebilirsek, kutlamaları hangi alanda yapmalıyız?

:))

0|0
    0|0
    • daha seni ilk cümlen bitmeden kapak ederim be aslanım gecen sene karıköydeki mac kac kac bitti ? gs taraftarı olarakmıs peeh bırakın bu ayakları

• evet gerçekten komiksin çok güldüm... hatta ilk tacı kim attı, hatta ve hatta ilk büyük rakıyı kim attı sahaya değil mi... Siz attınız tabi ama ilk defa biz öptük değil mi ? Gsnin Fenerbahçeyi yenebildiği yüzyıldan bahsetmen beni çok etkiledi doğrusu, birde o söylediğin maçlardaki resmiyet durumundan haberdar mısın? Hangisi resmi maç bi araştır istersen...

• arastırmama gerek yok senin takımının tarihini senden daha iyi biliyorum rahat ol sen

• Skor önemli ama dostluk kazansın diyorum ben.

1|0
    0|0
  • hayaaal :) Allah aşkına feneri en son ne zaman yendiğinizi bi söylesene ben unuttum valla :)

1|0
    0|0
  • Kim Kime nerde ne atıyor..?

Sadece bilesiniz diye söylüyorum Ben Pendil Lisesinden Mezunum..kih..kih..kih...

0|0
    0|0
  • 6 tane kitlemiştik size unutmuşsun !.. Hala daha renktaşlarım ne atıyoruz diyorsun.

atıyorsun atıyorsunda işkembeden atıyorsun...

0|0
    0|0
    • 7+5 bunları unutma aslanım ayrıca ezik oldugun 6 demenden belli bizde bjktasa 6 atmıstık 1997 de bi kere olsun duydunmu bizde 6 diye bişey ?

• noldu cevap veremedin cuk diye oturdumu lafım ?

• açtığın konudan kumaşın belli.. ! Aldığın cevaba koyabildiğin tepkiden şeklin şemalin belli... Bırak bu işleri bırak daha fazla komik olma.

• Bandırmaspor'u tutuyorum ama bu maçta hakemin yanındayım...

0|0
    0|0
  • Pragmatist bir yaşam sürüyorum son günlerde.

0|0
    0|1
  • En son ne zaman yendiiniz :D

(ts'liyim)

0|0
    0|0
    • 6 çakmazsa bütün Gs'liler sana çaksın .

• ağzını bozmasan , diyorum. Nedir bu fanatizm.

• bence 5 yersınız

0|0
    0|0
  • 3 fark en kotu 2 fark

0|0
    0|0
  • soru yanlış olmuş ama kaç tane yerizmi demek istedin yoksa :p

0|0
    0|0
    • güncellemeyi okursananlarsın kuş zekası işte :p

• şiştim ben,gazete falanda okumuyorsun sen,2005 de 5 tane atmışlarmış,biz neredeyse her sene o kadar atıyoruz karşim ne demekse...

• inci sözlükten anlamadıgın belli oluyo karşimin ne oldugunu sorduguna göre.gecen senede 5 attınız zaten karıköyde

• hiç farketmez bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...