Kızlar için kendini savunabileceği en iyi spor hangisi?

Ben aikido olarak düşünüyorum bir bayanın kendini savunabileceği en güzel spor dalı.. sizin aklınızda olan nedir?

aikimode.com buradan eğitim alabilir miyim? ne diyorsunuz

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• hiç düşünme bile hapkido en iyisi; link

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• aikioda ya da ninjitsu olaiblir ikisindede karşıdaki 2.metre 30 santim kilo 150 olsa siz 150 ve 55 kilo olsanız bile döversiniz çünklü karşıdakinin gücünü ona karşı kullanıyorsunuz

0|0
    0|0
  • tekvando:

0|0
    0|0
  • Cazibenizi kullanın, cazibe yoksa elektrik şok cihazı veya biber gazı o spordan daha pratik ve kullanışlı.

0|0
    0|0
  • güreş assjajjdnd

0|0
    0|0
  • Tekvando ne alaka ya..Çok iyi yapmadığın sürece tekvando sokakta bir işe yaramaz.Muay thai veya kick boks yapabilirsin..Jiu Jitsu da çok işe yarar sokakta ama güç de ister biraz.

0|0
    0|0
  • üflesem düşersiniz :D

0|0
    0|0
  • Body yap...

0|0
    0|0
  • biber gazı daha pratik olmazmı

0|0
    0|0
  • kızların kendini savunmayolları abidir aikido judofalanbunlar gerçek hayatta sökmez :9

0|0
    0|0
  • Kime karşı neye karşı :D hayırdır musabakalara mı çıkacaksın :) Öğren madalyan benden :)

0|0
    0|0
  • judo

0|0
    0|0
  • Kickboks

0|0
    0|0
  • Kickboks yap.

0|0
    0|0
  • Savaş sanatları tarzı sporlarda ilerlemek ve kendini korumak için birkaç yıl gerekebilir 2-3 ayda mucize beklemeyin.

Ancak illaki spora gerek yok. Yaşınız genç hareketlisiniz. Bnece gerek yok.Biber gazı kullan veya taciz eden birinin hayalarına vurup kaç.

0|0
    0|0
  • tekvando

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• katılıyorum aıkıdo benım yapan bayan arkadaım var

0|0
    0|0
  • şahsen ashihara karate yapıyorum siyah kuşak II.dan :D önermem fazla sert :D hap-ki-do olabilir ;) tokadan tutun yerde ilk gördüğünüz ağaç dalına kadar ilk elinize geçen şeyi silah olarak kullanmayı öğretiyorlar

0|0
    0|0
  • Kick boks cidden her bayan yapabilir..

Hangi ildesin bilmiyorum ama Adana da çok güzel eğitim merkezleri var..

0|0
    0|0
  • direk karete falan öğreneceğim hahahaa

0|0
    0|0
  • Taekvando,kickboks

0|0
    0|0
  • Çeneme cimnastik yaptırtırtırtırtırtırtırtırtırtırıyorum, bazen de ellerime kırçiçeem.

0|0
    0|0
Yükleniyor...