Kapat

🏁Hiiiiiiiiiiş. ses kesss🔇🔇🔕🔕 2015-2016 Şampiyonu "BEŞİKTAŞ"👈😉🏆Ne diyorsunuz, görüşlerinizi alalım🖒🏳🏴😅🖒😀🏁?

🏁Hiiiiiiiiiiş. ses kesss🔇🔇🔕🔕 2015-2016 Şampiyonu

Basaksehirin fenerbahceyi 2-0 yenmesiyle BEŞİKTAŞ sampiyonlugunu ilan etmis oldu.. Sizin fikirlerinizi alalim?🏁🏁🏆🏴🏳🏆🏁🏴🏳🏆🏴🏁🏁😀😀😀

2|5
7|30

En İyi Erkek Görüşü

• Akhisar'la berabere kaldığımızda Fenerbahçeli arkadaş dalga geçmek için aradı ve direk Osmanlı maçında şampiyonluk turu atarız dedim. Ligin en iyi futbolunu oynarak, sonuna kadar hak ederek şampiyon olduk.

1|0
    0|0
    • Hahah erken oten horozun basini keserler aynen ilet arkadasina..😀😀😀 sonuna kadar hakettik.

• Gelsin ya ne olacak bunlar büyütelecek şeyler değil. Yalnız benzetmeyi görünce kesin sövmüştür bu nasıl benzetme lan diyerek diye düşündüm bir :D

• Taşi adresine ulastirmak en sevdigim..😄 hakedene gayet bonkörümdur cümlelerimde. 👌👍O benzetmeyi o iyi bilir neden soyledim😉

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 29

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Tebrikler kuzum ♥♥

1|0
    0|0
  • Tabiki de biziz. Bizi kimse tutamaz.

1|0
    0|0
  • bize herşey galatasaray birader

0|0
    0|0
  • 8 yılda bir olan Bjk var. Yani stad açılışında belliydi zaten Bjknin olucagı 38 kere sayın diyerek taraftar açlışa alınmayarak belli oldu ne diyelim şaibeli bir yıldı.

0|0
    0|0
    • 8 Yıldan beri hakkı yenen bir beşiktaş var bakalım şimdi sizin durumunuz ne olacak okadar futbolcudan sonra.

• Simd sampiyonluk kutluyorm.. canim sonra geel😂😂😂

• @PlayJ3oyy bjkde istikrar yoktuki iyi baslayip bozuyodu ne hakki

• Kutlarım

0|0
    0|0
  • Tebrik ederim, hakkettiniz şampiyonluğu. Ligimizin patronu oldunuz.
    Ama şu var ki onlar Avrupanın patronuymuş :D :D :D
    http://i.hizliresim.com/E8G89D.jpg

0|1
    0|0
Yükleniyor...