Vitor Pereira'nın maç sonundaki açıklamasını dinlediniz mi?

Vitor Pereira : Bu maçı kaybedeceğimizi zaten biliyordum. Beşiktaş'ta puan kaybedecek dedim ama son 2 maçta kaybedecekler. Yönetim isterse beni gönderebilir ama ben gidersem Beşiktaş maçlarını kazanır ve Şampiyon olur.

Kaynak : Uydurdum haber ajansı.

1|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• O değilde nasıl düştü o ya 😃

0|1
    0|0
    • Gazete manşetlerine iyi malzeme verdi :D

• İyi adam be

• Aynen tam da Beşiktaş duruşu var adamda :)

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim konsantrasyonumuz bu maçta değil dünkü derbideydi diyerek benim günlerdir anlatmak istediğim gerçeği fblilerin yüzüne vurdu , isi gücü bırakıp Beşiktaş la uğraşırsan son 14 maçta 1 kere yenilen Başakşehir gözünün yaşına bakmaz son dakika volkanın yaptığı penaltıya rağmen

Nani de ağlamaya başladı , biz takim olamadık falan diye , ağlama seanslarına hazırlıklı olalım :)

0|1
    0|0
    • Aslında lig başından beri anlattık. Geçen sene Beşiktaşın yükselme zamanlarıydı o yüzden Genç futbolcuların bu yıl daha iyi form tutacağını biliyorduk. Seneye daha çok acıtacağız bunlar daha bir şey değil..

• Demirören donemi ve sonrasındaki duraklama donemi yerini yükselme dönemine bıraktı , bundan sonra herşey farklı olacak

Kızlar Ne Diyor 1

• Hep Bjklilerinyorumlarını okuyorum ve anlıyprum sizin gerçekden futbol bilgisi oölmadıüını daha dün sen 1-4 Gs yi yeneriz Gs kim yenmeyeni dövüyor diyordun dünkü maça bak anlarsın futbol bilgine aaaa bilgi mi dedim bilgisizliğine.

0|0
    0|0
    • Ben 3-1 demiştim. Sosa kaçırdıklarını atsaydı 3 gol çok rahat gelirdi :) Bahane üretmeye mi geldin? Bu arada pembe olmuşsun :D

Erkekler Ne Diyor 1

• O kimmm

0|2
    0|0
Yükleniyor...