O kadar attınız tuttunuz ne oldu çaktılar mı sizeee?

O kadar attınız yok Galatasaray var yok Osmanlı var yok Konya var. Ne oldu?
Nasıl çaktılar ama Fenere :D D:

?

1|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

• Yok :Fenere çakan olmadı da siz neden bu kadar seviniyorsunuz anlamıyorum 8 yıl önce en son şampiyon olmuşsunuz. Sonra 8 yılda kaç 2. liğiniz var 0 eeeee bu gün sevinin yarın sevinin 8 yıl zaten şampiyonluk yok bunu bilin.

0|1
    0|0
    • Ben buna anca gülerim lan habu kadro bozulmasın Tolga yerine adam gibi kaleci alalım bak o zaman şampiyonluk geliyor mu devamlı gelmiyor mu görürrüz.

En İyi Erkek Görüşü

• Satsız oyna, üst üste 2 maçın ertelensin 5 puan geriye düş, bir stoperini sat diğerinin ertesi maç çapraz bağı kopsun, defansa transfer yap ancak erteleme maçlarında oynatama ve zorunluluktan orta saha ve sol beki stopere koyup gol yemeden 2 maçı da kazan. Fbnin rakiplerine bu sezon 12 tane kırmızı kart gösterilsin, kadıköyde havadan penaltılar verilsin. Süper lig tarihinin en zor en temiz en hak edilmiş şampiyonluğudur.
    Hayırlı olsun Beşiktaşıma.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 9

• Çakmak diyerek olayı kabalaştırma lütfen tecavüz ettiler ve bu suçtur :)
    Başakşehir acilen yargılanmalı :)
    #Ligtvdetecavüzistemiyoruz :)

0|1
    0|0
  • 2 yıldızlılar konuşmasın lütfen

0|0
    0|0
    • Haaahhaaa ulan 3 yildiziniz var diye artislik mi yapiyonuz affasagdaa 🌟🌟🌟🌟

• @okulfatih Ben yazmadım çünkü bir Galatasaraylı yazar diye düşündüm. Yani bizim için yıldızların değeri yok gönüller bir olsun biz her türlü seviyoruz #BEŞİKTAŞIMIZI.

• Dur hocam yüklenme hemen daha ağlamaktan kendilerini alamadilar :D

0|1
    0|0
  • Çaktılar mı.

0|1
    0|0
  • +18 işimi gördü.

0|1
    0|0
  • Fenerrr

0|1
    0|0