Beşiktaş'ın Şampiyonluğunu tebrik etmek hepimize de çok güzel yakışmaz mı?

Bir Fenerbahçeli olarak öncelikle tüm Beşiktaşlıları şampiyonlukları nedeniyle tebrik ediyorum :) Türkiye ligi için savunmanın değil hücum ağırlıklı oynamanın şampiyonluğu getirdiğini Ersun Yanal'dan sonra Şenol Güneş de kanıtlamıştır. Her maçını deplasmanda oynayan Beşiktaş bu şampiyonluğu hak etmiştir. Son 3 maçta saçma sapan takımlara 3-4 attık diye neredeyse Pereira kalsın diyenler oldu :) Ama takke düştü kel göründü ve ilk ciddi rakibine karşı sınıfta kaldı. Sırf fanatiklikleri yüzünden, karşı tarafı rencide edici cümleler sarfeden Beşiktaşlılar dışında tüm Beşiktaşlıların şampiyonluklarını tebrik ederim:)

Peki siz hala bu şampiyonluğu tebrik etmeyi düşünmüyor musunuz?

3|4
7|13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• teşekkürler. İşte böyle taraftarlar sayesinde futbol gelişiyo. bende sizi tebrik ediyorum. son ana kadar şampiyonluğu kovaladınız

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• İşte bu...
    Senin elinden almış olsa da tebrik edip geçeceksin.
    Bahane aramaya gerek yok.
    Öyle ya da böyle kim olursa olsun alkışı hakeder.

0|1
    0|0
  • Sağolda haftaya garantiliyoruz

0|1
    0|0
  • Fenerbahçeli olarak Beşiktaşlı kardeşlerimizi kutlarız

0|2
    0|0
  • Ettik daa daha kaç kere edelim😀tebrikler beşiktaş

0|1
    0|0
  • Eyvallah

0|0
    0|0
  • Teşekkür ederiz :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bazıları tebrik yerine ağlamayı huy haline getirdi :)

Hak eden kartal Şampiyon

0|2
    0|0
  • 10 yılda bir şampiyon olmak tebrik edilir mi bilemem

1|1
    0|0
  • Bir Beşiktaş lı olarak görüşlerinize katılıyorum genel olarak özellikle zayıf sorunlu psikolojik olarak zor durumda olan takımları yendi Fenerbahçe bu da herkesi yanıltmıştı bazı spor yazarları Fenerbahçe nin bu maçlardaki performansına bakarak puan kaybetmeyeceğini düşündüler yanıldılar ama unutmamak gerek daha herşey bitmedi çok küçük bir ihtimalde olsa Beşiktaş iki maçınıda kaybedebilir o zaman şampiyon Fenerbahçe olabilr tabii bu imkansıza yakın bir olasılık ama imkansız değil

0|1
    0|0
  • Tebrikler Beşiktaş hakettiler.

0|1
    0|0
  • 2015-2016 spor toto süper lig şampiyonu beşiktaş

0|1
    0|0
  • Bencede hakettiler bir gs li olarak tebrik ederim :))

0|1
    0|0
  • Kardeşim sana helal olsun işte taraftarlik bu Teşekkürler

0|1
    0|0
  • Güzel futbol oynadılar bu sene hakettiler.

0|1
    0|0
  • Ben de bir Fenevbahçeli olarak tebrik ediyorum, Barcelona gibi pas yaptığını biliyorum Beşiktaşın bu sene.

0|1
    0|0
  • bende tebrik ediyorum yapacak başka bir şey yok kesin değiller ama bu saatten sonra vermezler

0|1
    0|0
  • Ben de bir Fenerbahçe'li olarak Beşiktaş'ın şampiyonluğunu şimdiden kutlarım.

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...