Arkadaslar 2016-2017 sezonu için böyle bir foto buldum düşünceleriniz nedir?

Arkadaslar 2016-2017 sezonu için böyle bir foto buldum düşünceleriniz nedir?

0|1
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaray 4 rakamını hakkaten benimsedi. Nereye gitse 4 gol falan yiyor mesela.

Şampiyonlar Ligi'nde averaj takımı olmuş, halen daha 'Bizim 4 yıldızımız var' diye övünmenin derdinde.

0|3
    0|0
    • Aga görüşünü sevdim ama biz ilk 10 a oynarken bile şampiyonlar liginde averaj takımı olurken bile hala neden biz en çok şampiyon olan takımız 😂😂 bence Türkiyede futbol Dükkanı kapatılıp gitmeli ne olursa olsun Galatasaray en iyi 😂😂

• Lucescu daha hiçbiyere gelmez. Niye gelsin? Adamın anasına söverek kovduk ülkece. Gerekçe? Romanya'daki darbe döneminde bile hakemler burdakinden daha adildi dedi diye.

Lucescu Donetsk'de düzenini kurmuş, zaten yakında bırakması gündemde, Ukranya'da adamı herkes tanır, müzik kliplerinde bile oynatırlar, rahat biçimde her sene şampiyon olup Şampiyonlar Ligi'nde derece kovalıyor.

Ne yapacak Galatasaray'da bu yaştan sonra?

• Shaktar dnipronun hocasıyla anlaştı bunu resmen açıkladılar ya gelir ve ya gelmez ben yazılan cizilenden bahs ediyorum yoksa bu yönetim değişince illaki iyi bir hoca gelecek takımın başına

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu sene bir gslinin ovunecegi tek şey 4 yıldız , ha bir de uefa kupası vardı :) Bu sezonki halinin elle tutulabilir yani yok çünkü

Beşiktaş ise yeni stadı, Şenol Güneş ve oyuncu kadrosuyla ara verdiği kupalara üst-üste alacağı başarılarla tekrar kavuşacak

0|1
    0|0
    • Aga biz 20 sene futbol kulübünü kapatsak ve ya ligden bile dussek kimse bizim kadar kupa alamaz istersen iddaya bile girerim bu sene ligden düşeceğiz neredeyse hala en başarılı biziz :)

• Statlar beraber herşey rayına oturdu , birkaç iyi transferle başarılar devam eder

• 2015-2016 spor toto süper lig şampiyonu beşiktaş

0|1
    0|0
  • Evet... Galatasaray her zaman en üstte olacaktır...

0|1
    0|0
  • Bunu diyen didier drogba ve lider ile arasında 31 puan olan takım

http://i.hizliresim.com/qM64OR.jpg

http://i.hizliresim.com/1v1Ylj.jpg :D :D

0|1
    0|0
    • Gel ne yapalım Gs 20 yıl Türkiyede Futbol klubunu kapatsin hiç bir takım Gs kadar şampiyon olup ve ya kupa alamayacak iddaya varım 😂😂😂

• Haaahhaaaahhaaa aman hocam yapmayın ağlatacaksınız yine fenerlileri :D
    #HerkesRütbesiniBilecek twitter organizasyonuna katılın arkadaşlar. :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...