Fenerbahçelilere göre sizce bunlar hep federasyonun oyunu mu?

Galatasaray camiasında da şımarıklık vardır, Beşiktaş camiasında bir romantik saçmalama huyu vardır, ama şu Fenerbahçe camiasındaki inanılmaz kaypaklık hiçbiryerde yok.

Haftalardır 'Galatasaray Beşiktaş'a yatacak' diye ötüyorlardı, adamlar ellerinden geleni yaptı, gene de yenildiler.

Hadi bunu anladık, haftalardır kendi sikko takımlarının haline bakmadan 'Beşiktaş çok kırılgan, Beşiktaş bilmem kimi yenemedi, Beşiktaş kesin puan kaybeder, Beşiktaş aşağı Beşiktaş yukarı' diye ileri geri konuşuyorlardı.

Ne oldu hacılar diye sormak istiyorum şu an? Bir camia düşünün ki Türkiye gibi bir yerde 50 milyon euro para harcayıp 3'ün 1'ini alıyor.

Ben asıl bu saçma sapan, Aziz Yıldırım'ın şovenizmiyle yapılmış plansız, programsız, vizyonsuz harcamaların bir karşılığının olmamasının sonuçları ile Fenerbahçe yüzleşmek zorunda kaldığında ne yapacaklar onu merak ediyorum. Kesin 'UEFA financial fair playi Fenerbahçe'ye komplo olarak hazırladı' falan derler.

Kazanan gene Aziz oldu Fener cephesinde, bitmiş Van Persie'yi ve Nani'yi transfer dince tüm Fenerlileri susturdu herif.

0|1
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Beşiktaş la uğraşacağız derken kendi maçlarını unuttular. Başakşehir son 14 maçta 1 kez yenildi basite alınacak takim değil dedik ama kendilerine dönüp bakmadılar sonuç şampiyon Beşiktaş...

2015 2016 sezonunun sampiyonu eze eze Beşiktaş diye boşa demedik...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben Fenerbahçeliyim ve görüşüm , Aziz Yıldırım önce Fenerbahçe nin sonra da Türk futbolunun kara talihidir.

Şu maçalardan önce yapılan yorumları tüm takım taraftarları yapıyor. Fenerbahçeyi şampiyon yaptırmayacağız Beşiktaş, Galatasaray, Trabzon spor taraftarlarının ortak sezon görüşü haklısın bunlar kaypak değil , Fenerbahçe taraftarı kaypak. ?

Aziz yıldırım Fenerbahçenin kara talihidir. Elindeki muhteşem mali ve taraftar gücüne rağmen egosu hiçbir başarıyı hazmedemedi
    .
    Yönetimde kendisini dinlemeyeni afaroz etti. Sadettin Saran ve Hakan Bilal Kutlu alp i türlü iftiralarla yönetimden uzaklaştı. İşi bilene değil , sözünü dinleyene verdi. Bu adamlar gittikten sonra Fenerbahçe transferleri başlı başına fiyaskodur.

Küçük bir örnek:

Atrhur Zico : ''En büyük üzüntüm Fenerbahçe ile yolları ayırmaktır. Bizim oyunumuz Barcelona ile kıyaslanıyordu.
    Ayrılma sebebiyse Edu , Aurelio ve Kezman gidecek yerine Güiza, Josico ve Bilica gelecek dediler. Kabul etmedim. Çünkü bu oyuncular Fenerbahçe'ye faydalı olacak oyuncular değildi.
    “Deplasmandaki Sevilla maçının devre arasında Aziz Yıldırım benimle bir konuşma yaptı ve ‘Volkan bugün çok kötü; çıkar onu. Deivid de ortada iyi oynamıyor, sağ kanada çek’ dedi. Deivid ortada oynadı golü attı; Volkan da penaltıları çıkarıp turu getirdi...''
    Chelsea maçından önce futbolcularıma ‘Finale 5 maç kaldı’ dediğim doğru. Çünkü buna inanıyordum. Aslında Londra’daki Chelsea maçında rakibin korkusunu da gördüm. Top toplayıcılar topu vermiyorlar, oyunu geciktiriyorlardı. Kulüp de aslında o yatırımı yapmış ve Roberto Carlos’u almıştı. Bizim çeyrek finaldeki 2 Chelsea maçımızda da Carlos oynayamadı.. Eğer başkan bu hataları yapmasaydı soyunma odasına sürekli inmeseydi Fenerbahçe’de ilk yıl UEFA; 2. yıl Şampiyonlar Ligi oynadık ve evimizde hiç yenilmedik. 5 yıllık bir plan yapmıştım ve bu planın en önemli hedefi Avrupa Kupası almaktı..

Sorunun cevabı Aziz beyin egosu.

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım Mahmut Uslu Volkan Demirel gibi insanlar ne zaman ki sadece başarıya odaklanirsa Fb başarılı olabilir bu işler parayla olmaz sen şu kadroya aynı şekilde başka bir avrupa takımının formasını giydir başlarına Almanyadan Ingiltereden bir başkan koy Uefada final Türkiye liginde 100 gol ben Galatasarayli olarak ilk önce objektif olmak zorundayım her zaman derim en büyük Fenerbahçe düşmanı Aziz Yildirimdir ne Federasyon ne de Galatasaray

0|0
    0|0
  • 2015-2016 spor toto süper lig şampiyonu beşiktaş

0|0
    0|0
  • Sene başında öyleydi.. Beşiktaş'ın reytingi arttırıldı.. Mete Kalkavan büyük katletti bizi olimpiyatta..
    Ama Fenerbahçe şampiyonluğun yarısını hakedecek kadar bir duruş sergilese, bugün Fenerbahçe şampiyonluğunu konuşuyor olurduk..
    Beşiktaş sonuna kadar haketti..
    Federasyon diye ağlamak ise maalesef Beşiktaşlıların işi; o şekilde ağlayan bir Fenerli ya da Galatasaraylı görmeniz zor..

0|0
    0|0
  • Paralelin parmağı varmış bu işte şike soruşturması açılacakmış :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...