6 yıllık sabır?

Önce şampiyonluğu bursaya kaptırdık avrupaya rezil olduk neden şampiyon olmadan şampiyonluğa sevindiğimiz için. içime attım sabır dedim şampiyon olduk şike dediler hırsız dediler takımı dağıttılar içime attım sabır dedim. 2 yıl galatasarayın şampiyonluğunu gördük evimizde kupa kaldırdılar dalga geçtiler içime attım sabır dedim. tekrar şampiyon olduk bikere şikeci damgası yedikya kurtulunmaz yine şike dediler alay ettiler içime attım sabır dedim. 4 yıldızı galatasaraya resmen elimizle verdik dalga geçtiler alay ettiler oyuncuları fener ağlama dedi içime attım sabır dedim. ve bu sezon bilmem nekadar transferler yaptın avrupa hayali falan derken şimdide gittik 7 yıldır şampiyon olamayan cenabetlerin takımına şampiyonluğu kaptırdık. yeter yani 6 yıldır yetti canıma artık her yıl gidiyoruz okadar parayla formadır üründür alıyoruz. Ankara deplasmanlarına geldiklerinde maça gidiyoruz bilmeme kaç para ödüyoruz. karşılığınde üzüntü hep. ya dalga geçmeleri artık umrumda değil alıştık bunlara. kötü gün taraftarıyız dedik yüzümüz gülmedi laan. aziz yıldırım gitsin artık yani 18 yıldır başkanlık nedir laan. ne olacak olm bizim bu halimiz 15 yıldır şampiyonluğa oynuyoruz her yıl hep 2. lig hep 2. lig. sadece sinirlerim bozuldu içimi dökmek istedim tebrikler beşiktaş demekten başka söylenecek söz yok artık.

0|1
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Beşiktaş muhtemelen ligde 6 gol 12 asist yapmış olan Sosa'ya sizin topu alıp mevlevi gibi dönmekten başka bir iş yapmayan Diego malına verdiğinizin yarısı kadar maaş veriyordur bu arada.

Bence bu bile isyan etme sebebi.

0|0
    0|0
  • pazar günü düğünümüze davetlisiniz.
    14. şampiyonluğumuz kutlu olsun.
    şampiyon beşiktaş.
    malumun ilanıdır.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeyi tutmanın bana öğrettiği en büyük şeylerden birisi 2. iken asla 1. ciliğe ümitlenilmemesidir. bizim tarzımız puan farkını açarak şampiyon olmaktan geçiyor aziz yıldırımda malesef gidemicek kardeş elimizden birşey olsada keşke gönderebilsek gitmiyor bu dangalak beşiktaşlılara ve beşiktaş taraftarlarına tebrikler doya doya yaşayın 8 yıldır özlediniz bunu.

0|0
    0|0
Yükleniyor...